سپاهان با اخلاق ترین تیم لیگ برتر فوتبال لقب گرفت

به گزارش مجله آرنا، تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان با دریافت فقط 5 کارت با اخلاق ترین تیم، تا انتها هفته چهارم لیگ برتر ایران لقب گرفت.

سپاهان با اخلاق ترین تیم لیگ برتر فوتبال لقب گرفت

به گزارش خبرنگار گروه استان های مجله آرنا از اصفهان، پس از برگزاری 4 هفته از لیگ برتر فوتبال ایران در فصل 1400-1401 و انجام 31 بازی (ملاقات معوقه پیکان و ذوب آهن آدینه پیش رو برگزار می گردد) داوران در مجموع 117 کارت زرد و 6 کارت قرمز از جیب خود خارج کردند.

از این 123 کارت، سهم تیم فولادمبارکه سپاهان تنها 4 کارت زرد و یک کارت قرمز بود که در این راستا به عنوان با اخلاق ترین تیم تا سرانجام هفته چهارم لقب گرفت.

سهم تیم نساجی 17 کارت بود تا سرخپوشان قائمشهر خشن ترین تیم در 4 هفته ابتدایی لیگ برتر باشند.

بازیکنان نساجی در مجموع 14 بار با کارت زرد و 2 بار با کارت قرمز داوران جریمه شده اند و اعضای کادر فنی این تیم هم 2 کارت زرد و یک کارت قرمز دریافت نموده اند تا بیشترین تعداد کارت به این تیم تعلق داشته باشد.

پس از نساجی هم گل گهر با 14 کارت زرد، صنعت نفت با 10 کارت زرد و یک کارت قرمز و مجموع 11 کارت از دیگر تیم های پر کارت هستند.

بعلاوه مسعود شجاعی کاپیتان تیم نساجی مازندران با دریافت 4 کارت زرد و یک کارت قرمز، خشن ترین بازیکن لیگ در 4 هفته ابتدایی است. شجاعی تنها یک بار در هفته سوم و بازی مقابل گل گهر جریمه شخصی نداشته است. وی در هفته چهارم 2 بار کارت زرد و یک بار کارت قرمز داوران را مقابل خود دید تا رکورد دریافت بیشترین تعداد کارت را در بین بازیکنان در 4 هفته ابتدایی داشته باشد.

ص

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 25 آذر 1400 بروزرسانی: 25 آذر 1400 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 1811

به "سپاهان با اخلاق ترین تیم لیگ برتر فوتبال لقب گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سپاهان با اخلاق ترین تیم لیگ برتر فوتبال لقب گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید