فیلم ، سخنان جنجالی امیرحسین رستمی در شبکه یک و اخراجش از برنامه زنده ، متن کامل اعتراضات و حرف های تند رستمی

به گزارش مجله آرنا، سخنان صریح امیرحسین رستمی در برنامه فرمول یک موجب قطع برنامه و حذف او از آنتن زنده شد.

فیلم ، سخنان جنجالی امیرحسین رستمی در شبکه یک و اخراجش از برنامه زنده ، متن کامل اعتراضات و حرف های تند رستمی

به گزارش مجله آرنا، امیر حسین رستمی بازیگر سینما و تلویزیون که مهمان برنامه فرمول یک علی ضیاء بود در حالی که به نحوه اطلاع رسانی در خصوص بیماری کرونا در کشور و همچنین درباره سرعت اینترنت و لزوم برطرف فیلتر تلگرام در حال صحبت کردن و پخش زنده از شبکه یک بود، برنامه او قطع شد.

مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی کند.

فایل آن را از اینجا دانلود کنید: video/mp4

علی ضیا پس از قطع سخنان رستمی و اخراج او از پخش زنده گفت: به دلیل اینکه صحبت های امیر حسینی رستمی مغایر با فضای ما بود از ایشان خواستیم در زمان دیگری مهمان ما باشد.

مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی کند.

فایل آن را از اینجا دانلود کنید: video/mp4

در واقع رستمی به نوعی از برنامه اخراج شد. این اتفاق بازتاب و واکنش های گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشته است.

  • متن کامل سخنان جنجالی امیر حسین رستمی دربرنامه فرمول یک:

به گزارش ایلنا، ساعاتی پیش ویژه برنامه فرمول یک که با اجرای علی ضیا از شبکه اول سیما پخش می شد، میزبان امیر حسین رستمی(بازیگر) بود. امیر حسین رستمی در این برنامه صحبت های انتقادی را عنوان نمود که همین مسئله سبب شد تا ناگهان برنامه بدون اطلاع مجری قطع گردد.

بعد از چند دقیقه آگهی و پخش آیتم های مختلف، علی ضیا روی آنتن آمد و خبر از رفتن امیر حسین رستمی داد و گفت که انشالله در شب های آینده مجددا میزبان او می شویم. ما نمی خواهیم امید الکی بدهیم اما در این شرایط باید دو طرف ماجرا را دید.

امیر حسین رستمی در ابتدای صحبت های خود در این برنامه گفت: مدت هاست در برنامه زنده تلویزیون ظاهر نشدم، اما امشب دلیل های زیادی برای آمدن داشتم. چند نکته شخصا برای خودم سوال بود. چند وقت قبل یکی از دوستان دکترم مطلبی را درباره کرونا در اینستاگرام گذاشت و به من هم گفت که مسئله جدی است و ویروس به ایران هم وارد شده و باید آغاز به مردم اطلاع رسانی کنیم. من هم 24 ژانویه در صفحه خودم منتشر کردم. سوال اینجاست که چطور من که یک بازیگر ساده هستم و دوست دکترم در جریان آمدن کرونا بودیم اما وزیر محترم بهداشت ما تا روز اول اسفند خیلی محکم می گفتند که هیچ نشانه ای از کرونا در ایران نیست.

وی ادامه داد: خوب بوده که ما اول یاد بگیریم که اول تحقیق کنیم و بعد تکذیب کنیم. چه اصراری بود که پروازهای ماهان به چین کنسل نگردد، وقتی که می دانستیم مبدا این ویروس شهر ووهان چین است و بیشتر جهان تماس خود با این شهر را قطع نموده اند، باتوجه به هجمه های بسیاری که در فضای مجازی برای متوقف کردن این پروازها اجرا شده بود، چه اصراری برای ادامه آن بود؟ متاسفانه تا آخرین لحظه این پروازها آمد و این بیماری را آورد.

رستمی در ادامه صحبت هایش گفت: این سوال های چکیده ای از سوالات 70، 80 میلیون مردم ایران است. سوال دیگر این بود که چقدر بهتر می شد یک شهر قرنطینه گردد تا اینکه یک کشور را قرنطینه نکنند. چراکه در آغاز این ویروس همه کشورهای همسایه ما را قرنطینه کردند و همه مرزهای خود را روی ما بستند.

این بازیگر در ادامه صحبت های خود از رئیس قوه قضائیه درخواست کرد تا فیلترینگ تلگرام را حداقل موقتا تا برطرف بحران کرونا بردارد. چراکه سرعت اینترنت پایین بوده و برای آگاه شدن پزشکان از یکدیگر و بهره بردن بچه ها از شرایط آموزش مجازی اپلیکیشنی همچون تلگرام مورد احتیاج است.

وی در انتها نیز با انتقاد از تعطیل نکردن ادارات گفت: بسیاری از مشاغل همچون بیمارستان ها قابل تعطیل شدن نیستند اما برای کنترل شیوع ویروس کرونا می شد که ادارات را تعطیل کنیم اما این کار را انجام ندادیم. ولی باید بدانیم که کارمندان نمی توانند با طی العرض از منزل به محل کار برسند و مجبور هستند که از خانه بیرون بیایند و به سر کار بروند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 16 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 809

به "فیلم ، سخنان جنجالی امیرحسین رستمی در شبکه یک و اخراجش از برنامه زنده ، متن کامل اعتراضات و حرف های تند رستمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم ، سخنان جنجالی امیرحسین رستمی در شبکه یک و اخراجش از برنامه زنده ، متن کامل اعتراضات و حرف های تند رستمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید