معذرت خواهی ریحانا از مسلمانان به خاطر یک اشتباه

به گزارش مجله آرنا، تعداد زیادی از هواداران ریحانا وارد کامنت های اینستاگرام او شدند و از او خواستند آموزش خودش درباره این مسائل را بالا ببرد.

معذرت خواهی ریحانا از مسلمانان به خاطر یک اشتباه

ریحانا به دلیل استفاده از احادیثی از پیامبر اسلام در برنامه جدیدش عذرخواهی کرد و آن را اشتباهی ناشی از بی دقتی خواند.

به گزارش اعتمادآنلاین، ریحانا خواننده از جامعه مسلمانان معذرت خواهی کرده چون در یکی از نمایش های فشن هفته گذشته خود از آهنگی استفاده کرده بود که نمونه ای از یک حدیث حضرت محمد در آن قرار داشت و به همین دلیل خیلی ها از او انتقاد کردند.

این خواننده و طراح مد در ابتدا به خاطر توجه بالا به نمایشش مورد تحسین قرار گرفت، اما بعد تعداد زیادی از هواداران مسلمان به خاطر بی احترامی به دین اسلام از وی انتقاد کردند.

ریحانا گفت این اشتباهی صادقانه اما بی دقت بوده و معذرت خواهی کرد.

او نوشت: دوست دارم از جامعه مسلمان تشکر کنم که به این اشتباه بزرگ اشاره کردند که به طور غیرعمدی توهین آمیز بود. مهم تر اینکه می خواهم به خاطر این اشتباه صادقانه اما بی دقت معذرت خواهی کنم.

تعداد زیادی از هواداران ریحانا وارد کامنت های اینستاگرام او شدند و از او خواستند آموزش خودش درباره این مسائل را بالا ببرد.

یکی از هواداران نوشت: خیلی دوستت دارم اما استفاده از یک حدیث اسلام به عنوان یک آهنگ در یکی از نمایش هایت توهین آمیز و بی احترامی به تمام هواداران مسلمان در سراسر جهان است. مخصوصا با توجه به اینکه تو حامی تنوع و گوناگونی هستی این اشتباه است.

ریحانا در یک معذرت خواهی رسمی اضافه نمود: ما درک می کنیم که به بسیاری از برادران و خواهران مسلمان مان توهین شده و من بسیار از این موضوع ناراحت هستم. قصد من به هیچ وجه بی احترامی به خداوند یا هر مذهبی نبود و در نتیجه استفاده از این آهنگ در نمایش مان بسیار غیرمسئولانه بود. از اینجا به بعد مطمئن خواهیم شد که چنین اتفاقی دیگر نمی افتد. ممنونم که می بخشید و درک می کنید.

تهیه کننده این نمایش و سازنده آهنگ هم که کلویی نام دارد به توییتر رفت و گفت این آهنگ از خدمات استریمینگ حذف خواهد شد.

او نوشت: می خواهم عمیقا به خاطر توهینی که به دلیل نمونه های صدایی به کار رفته در آهنگ شده معذرت خواهی کنم. این آهنگ با استفاده از نمونه های کلامی که من آنلاین پیدا کردم ساخته شد و آن موقع آگاه نبودم که این کلام ها دارند متون حدیث اسلامی را روایت می کنند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 23 آبان 1399 بروزرسانی: 23 آبان 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 1171

به "معذرت خواهی ریحانا از مسلمانان به خاطر یک اشتباه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معذرت خواهی ریحانا از مسلمانان به خاطر یک اشتباه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید