معرفی نفرات تایید شده انتخابات فدراسیون فوتبال به وزارت ورزش

به گزارش مجله آرنا، کمیته 3 نفره بررسی صلاحیت نامزدهای انتخاباتی فدراسیون فوتبال فهرست مورد تایید خود را در اختیار وزارت ورزش و جوانان قرار داد.

معرفی نفرات تایید شده انتخابات فدراسیون فوتبال به وزارت ورزش

به گزارش مجله آرنا به نقل از مجله آرنا، مهلت ارائه تاییدیه های نفراتی که قصد حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال را داشتند یک شنبه هفته گذشته (27 بهمن) به اتمام رسید و نفراتی که توانستند 10 معرفی نامه اعضای مجمع را برای پست ریاست و 5 معرفی نامه را برای عضویت در هیئت رئیسه به دبیرخانه فدراسیون ارائه کنند، وارد مرحله بررسی صلاحیت ها شدند.

بر همین اساس 6 نامزد به نام های حیدر بهاروند، هدایت الله ممبینی، عباس صوفی، حبیب کاشانی، محمد حسین قریب و مهدی محمد نبی توانستند دست کم 10 تاییدیه را تحویل بدهند.

کمیته سه نفره بررسی صلاحیت ها شامل ابراهیم شکوری (سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال) صفی الله فغانپور (مسئول امور حقوقی و قراردادهای فدراسیون) و جعفر سمیعی (مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان) هم از دوشنبه 28 آبان بررسی صلاحیت ها را آغاز کرد و فعالیت های این کمیته روز گذشته(3 اسفند) به اتمام رسید.

اسامی نفرات تایید صلاحیت شده از سوی این کمیته روز گذشته در اختیار وزارت ورزش و جوانان قرار گرفت و قرار است پس از استعلام های چهارگانه این وزارت خانه از نهادهای مختلف به زودی نفرات نهایی برای حضور در انتخابات پست ریاست و هیئت رئیسه فدراسیون معرفی شوند.

این کمیته مدارک فردی تمام نامزدها را تایید کرده و پس از احراز صلاحیت حراستی و نظارتی، نامزدهای نهایی برای حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال معرفی می شوند.

  • همکاری فدراسیون فوتبال با آل اشپورت در هاله ای از ابهام
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 743

به "معرفی نفرات تایید شده انتخابات فدراسیون فوتبال به وزارت ورزش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی نفرات تایید شده انتخابات فدراسیون فوتبال به وزارت ورزش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید