ناظم الشریعه: افضل اشتباه می نماید، چه کسی در اردوی 2 روزه بدنسازی انجام می دهد؟

به گزارش مجله آرنا، محمد ناظم الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان در واکنش به اظهارات علیرضا افضل گفت: چه کسی در اردوی دو روزه بدنسازی می نماید؟

ناظم الشریعه: افضل اشتباه می نماید، چه کسی در اردوی 2 روزه بدنسازی انجام می دهد؟

محمد ناظم الشریعه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی مجله آرنا درباره اردوی آمادگی تیم ملی فوتسال پیش از حضور در مسابقات انتخابی قهرمانی آسیا گفت: سعی کردیم جوانان را در این اردو ببینیم و بیشتر به آنها بها دهیم تا با تجربه شوند. بهترین میدان برای این کار همین مسابقات انتخابی قهرمانی آسیا بود. چند بازیکن جوان به اردو اضافه کردیم و با اینکه زمان مان کم است اما کوشش می کنیم بهترین تمرینات را انجام دهیم.

وی در خصوص انتقاداتی که علیرضا افضل، سرمربی مس سونگون نسبت به اردوی تیم ملی و کارهای بدنسازی این اردو داشت، گفت: اصلاً مگر چنین چیزی می گردد؟ کدام بدنسازی؟ افضل اشتباه می نماید. چه کسی در دو روز بدنسازی می نماید؟ تمام اردوهای ما یک روزه بود و تنها اردوی دو روزه ما هفته پیش بود که آن هم با افضل هماهنگ کردیم و گفتیم بازیکنانی را که احتیاج دارد در تیمش بمانند. به همین دلیل هم فقط دو بازیکن جوان مس به اردوی تیم ملی آمدند. علیرضا عسگری و سالار آقاپور با هماهنگی کادرفنی تیم شان به اردو آمدند.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در خصوص اینکه افضل مدعی است علیرضا عسگری در اردوی تیم ملی دچار مصدومیت شده است، گفت: عسگری وقتی به اردوی تیم ملی آمد از ناحیه شکم مشکل داشت که من هم به او گفتم برو! این بازیکن گفت مسئله ای ندارد و می خواهد در اردو بماند. مصدومیت عسگری اصلاً به تمرینات ربطی ندارد، خود او هم می تواند در این مورد حرف بزند. حتی به او گفتم هفته بعد دو بازی سخت با مس داری و برو، اما گفت مسئله ای ندارد. یاری مربی و تیم پزشکی من هم شاهد هستند. عسگری هم می تواند شهادت دهد.

ناظم الشریعه در خصوص بازی های تدارکاتی تیم ملی فوتسال در آینده یادآور شد: بعد از مسابقات انتخابی قهرمانی آسیا برنامه اصلی مان برای قهرمانی آسیا آغاز می گردد و سپس در اولین بازی تدارکاتی مان در آذرماه در جام چهارجانبه مشهد شرکت خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 383

به "ناظم الشریعه: افضل اشتباه می نماید، چه کسی در اردوی 2 روزه بدنسازی انجام می دهد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناظم الشریعه: افضل اشتباه می نماید، چه کسی در اردوی 2 روزه بدنسازی انجام می دهد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید