نامزد متهم مخفیگاهش را لو داد

به گزارش مجله آرنا، کوشش پلیس برای شناسایی مخفیگاه مرد جوانی که دو سال قبل یک مغازه دار را به قتل رسانده و متواری شده بود با اظهارات نامزد وی، آن ها را به یونان رساند.

نامزد متهم مخفیگاهش را لو داد

به گزارش ، نخستین ساعات بامداد 15 اسفند سال 96 گزارش مرگ مشکوک مرد 50 ساله ای در بیمارستان لقمان از سوی مأموران کلانتری 161 ابوذر به بازپرس کشیک قتل اعلام شد. به دنبال اعلام این خبر تحقیقات شروع شد و با حضور بازپرس جنایی در بیمارستان، معین شد که وی با سه ضربه چاقو به قتل رسیده است.

در آنالیز های اجرا شده پسر قربانی گفت: شب حادثه پدرم با من تماس گرفت و در حالی که حال خوبی نداشت و به سختی نفس می کشید از من خواست خودم را سریع به مغازه برسانم.

او ادامه داد: به محض ورود به مغازه جگرکی پدرم با بدن نیمه جان او روبرو شدم و بلافاصله وی را به بیمارستان بردم. در راستا پدرم گفت که مرد جوانی به نام اردشیر او را با چاقو زده است. پدرم گفت اردشیر قصد داشته خودرو پژواش را مقابل مغازه جگرکی پدرم پارک کند، اما سر این موضوع باهم دعوایشان شده و اردشیر با چاقو به پدرم حمله نموده و او را بشدت مجروح نموده بود.

با اطلاعاتی که پسر مقتول در اختیار کارآگاهان جنایی قرار داد در گام بعدی به بازبینی دوربین های مداربسته محل حادثه پرداختند و تصویر متهم و شماره پلاک خودروی پژو او به دست آمد.

بدین ترتیب تیم جنایی راهی خانه متهم شدند، اما اردشیر بعد از جنایت از محل متواری شده بود.

کارآگاهان جنایی در ادامه ردیابی ها به سراغ نامزد اردشیر رفته و این بار دختر جوان سرنخ اصلی را در اختیار آن ها قرار داد: اردشیر بعد از این حادثه با من در تماس بود. او به خاطر جنایتی که مرتکب شده قاچاقی از ایران خارج شده و به یونان رفته است.

بدین ترتیب با شناسایی مخفیگاه اردشیر، بازپرس جنایی از پلیس بین الملل خواست تا متهم فراری را دستگیر نموده و به ایران برگرداند.

منبع: روزنامه ایران

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 26 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 281

به "نامزد متهم مخفیگاهش را لو داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامزد متهم مخفیگاهش را لو داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید