نقشه گوگل ایستگاههای کرایه دوچرخه را در 24 شهر نشان خواهد داد ، 16 کشور در طرح تازه گوگل شرکت دارند

به گزارش مجله آرنا، نقشه گوگل ایستگاههای کرایه دوچرخه را در 16 کشور و 24 شهر نشان خواهد داد. این برنامه برای افرادی که در شهرهای بزرگ برای تردد از دوچرخه استفاده می نمایند بسیار مفید خواهد بود.

نقشه گوگل ایستگاههای کرایه دوچرخه را در 24 شهر نشان خواهد داد ، 16 کشور در طرح تازه گوگل شرکت دارند

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، نقشه های گوگل، همراه با اطلاعاتی کاربردی در زمان واقعی تعداد دوچرخه های موجود در 24 شهرستان را در سراسر دنیا در iOS و آندروید منتشر می نماید.

البته این ویژگی کاملا تازه نیست و پیش از این نیز در نیویورک موجود بوده است. اما اکنون این ویژگی پیشرفته و البته می تواند ایستگاه های کرایه دوچرخه خلوت نزدیک به شما را نیز شناسایی کند. این برنامه اطلاعات خود را از یک منبع دنیای که به وسیله شرکت داده های حمل و نقل Ito World به دست می آید، منتشر می نماید و شرایط را برای دوچرخه های شما در هر سیستمی به نمایش می گذارد. گوگل در این سیستم وظیفه آنالیز بیش از 18 میلیون دوچرخه را بر عهده دارد.

اندرو هیت، یکی از مهندسین نرم افزار توسعه دهنده نقشه گوگل در این خصوص می گوید: درست همانطور که ما به شما نشان می دهیم اتوبوس ها و قطارها چه زمانی حرکت می نمایند اکنون می توانید نزدیک ترین مراکز دریافت و اشتراک دوچرخه را نیز شناسایی کنید.

منبع: انتخاب
انتشار: 27 آذر 1401 بروزرسانی: 27 آذر 1401 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 2101

به "نقشه گوگل ایستگاههای کرایه دوچرخه را در 24 شهر نشان خواهد داد ، 16 کشور در طرح تازه گوگل شرکت دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقشه گوگل ایستگاههای کرایه دوچرخه را در 24 شهر نشان خواهد داد ، 16 کشور در طرح تازه گوگل شرکت دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید