واکنش حزب الله عراق به طرح نظامی پنتاگون علیه مقاومت

به گزارش مجله آرنا، فارس نوشت: جنبش حزب الله عراق با صدور بیانیه ای خاطرنشان کرد، آمریکا جز جنگ، تروریسم و توطئه رهاوردی برای بشریت نداشته و اقدامات این کشور علیه عراق تأثیری در مقاومت ملت آن ندارد.

واکنش حزب الله عراق به طرح نظامی پنتاگون علیه مقاومت

حزب الله عراق با صدور بیانیه ای اظهار داشت، تمام روش های تحمیل هژمونی توسط آمریکا به صخره مردان مقاومت در عراق برخورد خواهد نمود.

بر اساس گزارش شبکه المیادین، حزب الله عراق پیوستن تعدادی از افراد به لیست تحریم های آمریکا را تبریک گفته و اعلام نموده است، اقدامات آمریکا باعث کم شدن از مقاومت ملت عراق نخواهد شد.

در ادامه این بیانیه آمده است: دنیا از اقدامات آمریکا برای بشریت که چیزی جز جنگ، تروریسم و توطئه نبوده، خسته شده است.

وزارت خزانه داری آمریکا روز پنجشنبه هفته گذشته از اعمال تحریم های جدید علیه افراد و نهادهای مرتبط با ایران از جمله ستاد بازسازی عتبات عالیات اطلاع داد. تحریم جدید آمریکا 15 فرد و 5 نهاد مرتبط با ایران را شامل می گردد و واشنگتن مدعی شده این تحریم ها مرتبط با مبارزه با تروریسم است .

از سوی دیگر، روزنامه نیویورک تایمز بامداد امروز شنبه در گزارشی نوشت که پنتاگون در بخشنامه ای محرمانه از فرماندهان نظامی خود خواسته تا برنامه ای برای افزایش تحرکات در عراق و کارزاری جهت نابودی حزب الله عراق تدوین و طراحی نمایند

312 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 26 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 834

به "واکنش حزب الله عراق به طرح نظامی پنتاگون علیه مقاومت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش حزب الله عراق به طرح نظامی پنتاگون علیه مقاومت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید