واکنش هشدارآمیز باشگاه رُم به اظهارات تند توتی علیه جالوروسی

به گزارش مجله آرنا، باشگاه رم با انتشار بیانیه ای به اظهاراتی که اسطوره جالوروسی درباره وضعیتش در این باشگاه مطرح کرده است، پاسخ داد.

واکنش هشدارآمیز باشگاه رُم به اظهارات تند توتی علیه جالوروسی

به گزارش مجله آرنا، پس از نشست خبری روز گذشته (دوشنبه) فرانچسکو توتی در ساختمان کمیته ملی المپیک ایتالیا که در آن دلایل خود را برای جدایی از باشگاه رم پس از 30 سال خدمت به این باشگاه گفت، جالوروسی با انتشار بیانیه ای به اظهارات اسطوره اش پاسخ داد و ادعا های او را تخیلی و دور از واقعیت توصیف کرد.

کاپیتان سابق تیم فوتبال رم ضمن استعفا از سمت قبلی اش و رد پیشنهاد این باشگاه برای ایفای نقش به عنوان مدیر فنی، گفت به این دلیل از قرمزپوشان پایتخت جدا می شود که در این تیم به او توجه نمی شد و اینکه او صرفاً نقشی تشریفاتی در این باشگاه داشته است. توتی همچنین گفت که در حضور شخصی مانند فرانکو بالدینی (مشاور باشگاه) ستاره شماره 10 سابق رم عملاً هیچ نقشی در این باشگاه نداشته است. او سپس ادعا کرد که هدف بالدینی و مالک باشگاه جیمز پالوتا این بوده که تمام رُمی ها را از این باشگاه بیرون کنند.

سایت رسمی و پایگاه رادیویی باشگاه رم به هیچ عنوان نشست خبری توتی را پوشش نداد اما این باشگاه با انتشار بیانیه ای به اظهارات او پاسخ داد.

در این بیانیه آمده است: باشگاه رم از اطلاع پیدا کردن از این موضوع که فرانچسکو توتی اعلام کرده قصد ترک باشگاه را دارد و نمی خواهد تصدی پست مدیر فنی تیم فوتبال آ اس رم را قبول کند، عمیقاً متأثر است. ما بعد از خروج مونچی این پست را به توتی پیشنهاد کردیم و منتظر پاسخ او بودیم. معتقدیم پستی که به فرانچسکو پیشنهاد شد یکی از مهمترین پست های باشگاه بود و مشخصاً به تعهد کامل و فداکاری نیاز دارد، مقوله هایی که از تمامی مدیران ارشد باشگاه انتظار می رود. ما آماده شده بودیم که در خصوص فرانچسکو صبوری و به او کمک کنیم که مرحله گذار برای تبدیل شدن از یک فوتبالیست بزرگ به یک مدیر بزرگ را با موفقیت سپری کند. برای نشان دادن این تعهد به فرانچسکو هم به او پست مدیر فنی را پیشنهاد کردیم، پستی که باور داریم می توانست باعث رشد او شود و ما هم قصد داشتیم که در پروسه تطبیق دادن خودش با آن، حمایتش کنیم. در عین حال که درک می کنیم برای توتی چقدر سخت بوده که بعد از 30 سال تصمیم به ترک رم بگیرد، باور داریم که درک او از واقعیات و تصمیماتی که در این باشگاه گرفته می شود، تخیلی و بسیار دور از واقعیت است.

در ادامه بیانیه باشگاه رم می خوانید: در خصوص اشاره های مکرری که به بازگشت احتمالی توتی در صورت تغییر مالکیت باشگاه شده و نیز اطلاعات ارائه شده توسط او درباره طرفین ذی نفع در سراسر دنیا، باشگاه رم ابراز امیدواری می کند که این اقدام، آغاز یک تلاش نادرست برای تصاحب مالکیت باشگاه نبوده باشد چرا که با توجه به وضعیت حقوقی باشگاه رم، این موضوعی بسیار حساس است. گروه سرمایه گذار باشگاه رم، تحت هیچ شرایطی قصد حراج کردن این باشگاه را نه در حال حاضر و نه در آینده ندارد. ما برای توتی در آینده کاریش و هر کاری که می خواهد بعد از این انجام دهد، آرزوی موفقیت می کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 143

به "واکنش هشدارآمیز باشگاه رُم به اظهارات تند توتی علیه جالوروسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش هشدارآمیز باشگاه رُم به اظهارات تند توتی علیه جالوروسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید