وضعیت عجیبی که مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گرفتار آن شده است

به گزارش مجله آرنا، مدیریت باشگاه پرسپولیس در حالی از ایرج عرب به محمدحسن انصاریفرد رسیده است که مدیرعامل جدید سرخ ها هنوز از امضا کردن ساده ترین امضاهای اقتصادی و اداری در چارت باشگاه محروم است.

وضعیت عجیبی که مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گرفتار آن شده است

انصاریفرد در حالی به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس منصوب شده که برای امضاهای اقتصادی مجبور است اسناد را به طور روزانه به وسیله راننده باشگاه به قم و کرج بفرستد تا ایرج عرب با امضای خود به آنها رسمیت بدهد.

مدیرعامل پیشین پرسپولیس به دلیل اینکه اولین پست خود در باشگاه را با عنوان معاون اقتصادی اداری گرفته بود حق امضا داشت تا در چند ماه آخر مدیریت گرشاسبی و سپس هشت ماه مدیرعاملی خودش وظیفه امضای اسناد رسمی اقتصادی را بر عهده داشته باشد. وظیفه ای که به دلیل خالی بودن پست معاونت اقتصادی هنوز بر عهده ایرج عرب است.

انصاریفرد قرار است پس از دریافت تاییدات لازم از وزارت ورزش و جوانان پای اسناد اقتصادی را امضا کند اما می تواند به عنوان مدیرعامل، مصوبات هیات مدیره باشگاه را اجرا کند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در حالی پشت جایگاه مهمترین پست اجرایی باشگاه نشسته است که حق هیچگونه خریدی را برای امور جاری داخل ساختمان باشگاه هم ندارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 308

به "وضعیت عجیبی که مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گرفتار آن شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وضعیت عجیبی که مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گرفتار آن شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید