ویژه برنامه عصرجدید در شب سال تحویل، قهرمان فصل دوم معین می گردد

به گزارش مجله آرنا، قهرمان فینال فصل دوم از عصر جدید در ویژه برنامه ای در شب سال تحویل معرفی می گردد.

ویژه برنامه عصرجدید در شب سال تحویل، قهرمان فصل دوم معین می گردد

به گزارش گروه فرهنگی مجله آرنا، برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی قرار است فینال این فصل از برنامه در شب سال تحویل معرفی کند که روز 29 اسفندماه خواهد بود.

عصر جدید در فصل پیش نیز در یک ویژه برنامه چند ساعته قهرمانان اول تا پنجم را معرفی کرد و سال جاری نیز قهرمان این فصل در ویژه برنامه ای که در شب سال تحویل روی آنتن شبکه سه می رود معین می گردد.

همچنین فینال این فصل از برنامه همزمان با عید مبعث در 21 اسفندماه روی آنتن می رود و براساس آن مخاطبان به شخص مورد نظر خود رای می دهند تا قهرمان نهایی این فصل از عصر جدید معین گردد که در شب سال تحویل اعلام خواهد شد.

صفحه اینستاگرام برنامه عصر جدید درباره برنامه های مرحله نیمه نهایی خبر داده است: امشب و با پخش آخرین برنامه اعلام نتایج از مرحله نیمه نهایی عصر جدید تکلیف دو فینالیست دیگر از این برنامه معین خواهد شد و این پنج فینالیست آماده می شوند تا به رقابت با یکدیگر بپردازند.

گروه ستاره هشتم، گروه جوانمردان ایران زمین و گروه فرشتگان نینجا تا اینجا به رقابت نهایی مسابقه تلویزیونی عصر جدید رسیده اند و امشب از برنامه چهارم، بین عرفان طهماسبی و بهاره سرگلزایی و از برنامه پنجم، بین علی فریادی و گروه مجاز، رای مردم معین خواهد نمود که کدام دو اجرا، ترکیب 5 فینالیست را کامل می نمایند.

این برنامه اعلام نتایج، دو خواننده محبوب که در صحنه عصر جدید درخشیدند را به عنوان مهمان، روی صحنه آورده است؛ پارسا خائف و امیرحسین اسکندری نیا.

با اعلام روابط عمومی عصر جدید، فینال این فصل از برنامه عید مبعث روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت و بعد از آن، این مردم هستند که با رای به اجرای محبوب خود از میان پنج فینالیست، قهرمان فصل دوم را معین می نمایند.

پخش عصر جدید تا انتها سال، با ویژه برنامه های مختلفی از جمله مستند فینالیست ها و باشگاه مهارت، شنبه ها و یکشنبه ها ادامه دارد.

نتایج فینال و قهرمان هم، یک روز مانده به سال تحویل و در یک ویژه برنامه معرفی خواهد شد. تکلیف مقام های دوم تا پنجم هم در همین ویژه برنامه نوروزی معین می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 اسفند 1399 بروزرسانی: 25 اسفند 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 1413

به "ویژه برنامه عصرجدید در شب سال تحویل، قهرمان فصل دوم معین می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویژه برنامه عصرجدید در شب سال تحویل، قهرمان فصل دوم معین می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید