گرن توریسمو 7 احتمالا در نیمه اول 2021 عرضه خواهد شد

به گزارش مجله آرنا، بازی Gran Turismo 7 یکی از اولین آثاری بود که در رویداد رونمایی پلی استیشن 5 معرفی گردید اما پس از آن نمایش جدیدی را از بازی ندیدیم و هیچ خبری از تاریخ عرضه آن اعلام نشد. اکنون شواهدی منتشرشده که با رجوع به آن، احتمال عرضه این بازی در اوایل سال 2021 یا حداکثر نیمه اول آن بیش تر می گردد.

گرن توریسمو 7 احتمالا در نیمه اول 2021 عرضه خواهد شد

بر اساس یکی از تبلیغ های رسمی پلی استیشن 5 در کانال پلی استیشن فرانسه در یوتیوب، معین شده که این بازی احتمالا در نیمه اول سال 2021 منتشر خواهد شد. کاربری به نام ElieTheStig در فروم سایت GTPlanet این نکته را کشف نموده است. در واقع در قسمتی از این تبلیغ، متنی در گوشه پایین سمت چپ تصویر به زبان فرانسوی نوشته شده که ترجمه آن به فارسی این گونه می گردد: تاریخ عرضه برای نیمه اول 2021 در نظر گرفته شده است.

مدت هاست که شایعه عرضه بازی Gran Turismo 7 در ماه های آغازین عرضه پلی استیشن 5 وجود دارد. حتی در اوایل معرفی بازی، شایعه ای منتشر شد که خبر می داد بازی در زمان عرضه این کنسول منتشر خواهد شد که البته بعدها معین شد این قضیه صحت ندارد اما اگر شواهد جدید منتشرشده را در نظر بگیریم، می توانیم بگوییم که احتمالا بازی در پنجره عرضه کنسول منتشر گردد. این عبارت غالبا اشاره به 3 ماه اول بعد از عرضه دارد اما می تواند حتی تا 6 ماه بعد از عرضه هم طول بکشد. با توجه به اینکه در این تبلیغ نیمه اول سال برای تاریخ عرضه بازی معین شده، پس می توان تاریخ انتشار بازی را به نوعی در بازه پنجره عرضه کنسول قرار دهیم. سونی قبلا برای تاریخ انتشار بازی Ratchet & Clank: Rift Apart هم از چنین واژه ای استفاده نموده بود. در حال حاضر سونی فهرست عظیمی از بازی های انحصاری را در سال اول عرضه پلی استیشن 5 تدارک دیده است.

حتی مدتی قبل در صفحه فیس بوک بازی هم برای تبلیغ بازی نوشته شده بود که به زودی بازی عرضه خواهد شد. این ها همه شواهدی هستند که جزئیاتی از تاریخ عرضه احتمالی این بازی را به ما می دهند. با این وجود، سونی یا استودیو سازنده بازی هنوز هیچ اظهارنظر رسمی درباره تاریخ عرضه این بازی ننموده اند. این احتمال وجود دارد که هنوز تاریخ دقیق عرضه معین نشده باشد و به همین خاطر آن ها نمی خواهند با ارائه یک تاریخ و سپس تأخیر آن طرفداران را آزرده خاطر نمایند. به خصوص در این شرایط که ویروس کووید 19 تمامی جهان را درگیر خود نموده و طبیعتا استودیوهای بازی سازی هم درگیر این موضوع هستند. در این شرایط، حتی در صورت معین تاریخ احتمالی عرضه بازی هر لحظه احتمال نرسیدن به زمان معین شده و تأخیر در زمان انتشار بازی وجود دارد.

  • گرن توریسمو 7 رسما برای پلی استیشن 5 معرفی گردید

علاوه بر نمایش ویژه بازی که در رویداد رونمایی پلی استیشن 5 نشان داده شد، تا به امروز اعلام شده که این بازی از ویژگی های خاص دوال سنس، قابلیت صدای سه بعدی پلی استیشن 5 و همین طور دیگر ویژگی های گرافیکی این کنسول بهره خواهد برد.

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 14 آذر 1399 بروزرسانی: 14 آذر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 1216

به "گرن توریسمو 7 احتمالا در نیمه اول 2021 عرضه خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گرن توریسمو 7 احتمالا در نیمه اول 2021 عرضه خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید