از مترو جا نمانید؛ نگاهی به اپلیکیشن مترو تهران

به گزارش مجله آرنا، اپلیکیشن مترو تهران یک بانک اطلاعاتی جامع و کامل با امکاناتی مفید و کاربردی برای گوشی های اندرویدی و آیفون است. اگر به طور روزانه از مترو استفاده می کنید و برایتان اهمیت دارد که رأس ساعت در مقصدتان حاضر باشید، بهتر است با این اپلیکیشن کاربردی بیشتر آشنا شوید.

از مترو جا نمانید؛ نگاهی به اپلیکیشن مترو تهران

در گام اول می توانید نقشه مترو تهران و لیست تمام ایستگاه های مترو تهران را به تفکیک خطوط مختلف در این اپلیکیشن ببینید. با انتخاب هر کدام از ایستگاه های مترو تهران به اطلاعاتی کاملی در خصوص آن دسترسی خواهید داشت. این اطلاعات شامل آدرس دقیق، زمان بندی حرکت قطارها، امکانات داخلی ایستگاه مانند سرویس بهداشتی، پارکینگ، فروشگاه ها، بانک ها، خودپردازها و…، راستا تاکسی ها و اتوبوس ها از درب ایستگاه و مراکز شهری مهم موجود در نزدیکی آن ایستگاه است. اپلیکیشن مترو تهران می تواند با استفاده از اطلاعات مکان یابی گوشی (GPS) نزدیک ترین ایستگاه ها به محل فعلی شما را به سرعت برایتان پیدا کند.

بعلاوه بخشی به نام راستایابی در اپلیکیشن مترو تهران در نظر گرفته شده که یاری می نماید برترین راستا برای رفتن از یک ایستگاه مترو به ایستگاه متروی دیگر را بیابید. در این بخش می توانید مبدا خود را با استفاده از GPS روی نزدیک ترین ایستگاه مترو نسبت خود قرار دهید. اپلیکیشن خطوط و ایستگاه هایی را که برای رسیدن به ایستگاه مقصد باید از آن ها عبور کنید به شکل واضحی نمایش می دهد تا دقیقا متوجه شوید که در کدام ایستگاه ها باید پیاده شوید و خط خود را عوض کنید. بعلاوه در این بخش می توانید با جست وجو کردن نام مراکز مهم شهری مانند پارک ها، فرهنگسراها و امکان مختلف ورزشی، فرهنگی، تفریحی، اداری، پزشکی و… نزدیک ترین ایستگاه مترو به آن ها را بیابید.

امکان تماشا خطوط و ایستگاه های مترو روی نقشه واقعی تهران هم در این اپلیکیشن گنجانده شده است. علاوه بر آن می توانید از نقشه شماتیک خطوط و ایستگاه های مترو تهران هم برای راستایابی سریع بهره ببرید. مهم تر از همه این که اطلاعات اپلیکیشن به صورت آفلاین هم در اختیار شما خواهد بود و برای استفاده از این اپلیکیشن لزوما نباید گوشی به اینترنت متصل باشد.

ویژگی های برجسته اپلیکیشن مترو تهران:

  • نمایش نقشه مترو تهران
  • نمایش خطوط مترو تهران و ساعت کاری مترو تهران
  • نمایش نزدیک ترین ایستگاه های مترو به شما بر اساس GPS
  • اطلاع از زمان دقیق حرکت قطارها
  • اطلاع از ایستگاه های اتوبوس و تاکسی خارج از هر ایستگاه مترو
  • امکان استفاده به صورت آفلاین
منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 23 مرداد 1401 بروزرسانی: 23 مرداد 1401 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 2045

به "از مترو جا نمانید؛ نگاهی به اپلیکیشن مترو تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از مترو جا نمانید؛ نگاهی به اپلیکیشن مترو تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید