انتصاب معاونت توسعه سرمایه انسانی و پشتیبانی بانک ایران زمین

به گزارش مجله آرنا، مدیرعامل بانک ایران زمین طی حکمی علیرضا دمیرچی را به عنوان معاونت توسعه سرمایه انسانی و پشتیبانی این بانک منصوب کرد.

انتصاب معاونت توسعه سرمایه انسانی و پشتیبانی بانک ایران زمین

به گزارش خبرگزاری مجله آرنا به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین؛ در حکم اعطایی عبدالمجید پورسعید خطاب به دمیرچی اهتمام جدی در ارتقاء سلامت اداری، بهبود شرایط منابع انسانی، ارتقاء آموزش و پشتیبانی سازمان و استفاده موثر از روش های نوین و فن آوری های روز جهت بهبود کیفیت عملکردها و تعامل نظام مند و موثر با سایر بخش های سازمان تاکید شده است.

مدیرعامل بانک ایران زمین در احکام صادره شده دیگری علیرضا یار قلی را به عنوان مدیر امور حراست و مشاور مدیر عامل، سید یوسف شمسی را به عنوان رئیس اداره حسابداری مدیریت، بودجه و گزارشها، علیرضا غیاثی را به عنوان رئیس اداره توسعه سرمایه گذاری و حسین سماوات را به عنوان رئیس اداره حفاظت فناوری اطلاعات این بانک منصوب کرد.

در احکام صادر شده توسط عبدالمجیدپورسعیدخطاب بهمدیران منتصب شده آمده است: امیداست با اتکال به خداوند متعال و رعایت اخلاق اسلامی و حرفه ای و با برنامه ریزی و استفاده از ظرفیت، توان و قابلیت های مجموعه کارکنان آن مدیریت ها و تعامل سازنده با واحدها درتحقق اهداف بانک، مؤفق و مؤید باشید.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 19 آبان 1399 بروزرسانی: 19 آبان 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 1162

به "انتصاب معاونت توسعه سرمایه انسانی و پشتیبانی بانک ایران زمین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتصاب معاونت توسعه سرمایه انسانی و پشتیبانی بانک ایران زمین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید