اولین مسابقه علمی دامپزشکی کشور 30 بهمن در دانشگاه آزاد شهرکرد برگزار می گردد

به گزارش مجله آرنا، مسئول روابط عمومی رویداد مسابقه علمی دامپزشکی کشور گفت: مسابقه ایده شو دام تاپ برای ایجاد فضای خلاقانه جهت بهبود فضای کسب وکار 30 بهمن در دانشگاه آزاد شهرکرد برگزار می گردد.

اولین مسابقه علمی دامپزشکی کشور 30 بهمن در دانشگاه آزاد شهرکرد برگزار می گردد

علیرضا ستوده نیا، مسئول روابط عمومی رویداد اولین مسابقه علمی دامپزشکی کشور در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه مجله آرنا، با اشاره به برگزاری رویداد ایده شو دام تاپ گفت: ایده شو رویدادی است که با توجه به موضوع آن صاحب نظران اقدام به ثبت ایده های جدید خود برای ایجاد فضای خلاقانه جهت بهبود فضای کسب وکار یا حل مسائل و یا پاسخ به احتیاج های پدید آمده می نمایند.

ستوده نیا با اشاره ایده شو دام تاپ مطرح نمود: دام تاپ که به همت باشگاه پژوهشگران ونخبگان جوان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد راه اندازی شده است و مسائل مربوط به دامپزشکی را دربر می گیرد تا بتواند مسائل موجود دربازار کار، نواقص سیستم آموزشی، کاستی های مدیریتی، خلاء در سیستم های نگهداری و پرورشی دام های مزرعه وخانگی و... را مرتفع کند.

مسئول روابط عمومی رویداد اولین مسابقه علمی دامپزشکی کشور با اشاره امتیاز این مسابقه اضافه نمود: مذاکرات ما با نظام دامپزشکی منتج به این شد که این مجموعه در ازای شرکت دامپزشکان در این رویداد وکارگاه آن پنج امتیاز بازآموزی به آنان اهدا کند وهمچنین به ایده برتر علاوه بر جوایزی که درنظرگرفته شده 15 امتیاز از سمت باشگاه پژوهشگران و نخبگان جوان که معادل سه مقاله علمی-پژوهشی است تقدیم می گردد.

وی در ادامه گفت: صاحبان ایده می توانند با مراجعه به آدرس www.ideashow.chbstp.ir نسبت یه ثبت ایده های خود اقدام نمایند. همچنین برای اطلاعات بیشتر با دبیرخانه رویداد به شماره های 03833361094 تماس حاصل نمایند.

ستوده نیا درمورد فرایند برگزاری مسابقه توضیح داد: پس از ثبت ایده ها در سایت، آن ها مورد داوری قرار می گیرند و تعدادی از ایده های برتر برای دفاع به روی صحنه فراخوانده می شوند. صاحبان ایده باید به مدت 3 دقیقه از ایده خود دفاع نمایند وپس ازآن داوران بمدت 2 دقیقه باید به نقد آن ها بپردازند. جا دارد تاکید گردد که قدرت ارائه در این زمان کوتاه برای داوران بسیار حائز اهمیت است.

مسئول روابط عمومی رویداد دام تاپ در ادامه اظهار کرد: پس از انتخاب ایده های برتر نهایی توسط داوران، صاحبان ایده باید در فینال بمدت 5 دقیقه به شفاف سازی نقاط ابهام و تشریح بیشتر ایده خود بپردازند. داوران بنا بر نوآورانه بودن، بازار پسند بودن، مقرون بصرفه بودن، پول ساز بودن، راهبردی بودن، شفافیت وجذابیت ایده ها، ایده های برگزیده را اعلام می نمایند وجوایز به ترتیب مقام ها اهدا خواهد شد. اما این خاتمه کار نیست در این رویداد ها کسی بازنده نیست، زیرا اسپانسر های حاضر فارغ از نظر داوران پیشنهاد حمایت خواهند داد.

وی در مورد اینکه آیا صاحبان ایده حتما باید دامپزشک یا دانشجوی دامپزشکی باشند اضافه نمود: تمامی افرادی که برای مسائل دامپزشکی راه چاره دارند میتوانند بامحور های سیستم آموزش وتجهیزات، ابزار آلات، متد های جدید، صنایع غذایی، فناوری اطلاعات و ... شرکت نمایند.

ستوده نیا با اشاره به زمان و محل برگزاری این رویدا یادآور شد: این وریداد چهارشنبه 30 بهمن ماه در محل سالن اجتماعات امام خمینی دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 689

به "اولین مسابقه علمی دامپزشکی کشور 30 بهمن در دانشگاه آزاد شهرکرد برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین مسابقه علمی دامپزشکی کشور 30 بهمن در دانشگاه آزاد شهرکرد برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید