بنا: آرزویم این است که امثال رنگرز وزیر ورزش شوند، او رفت و از دست من راحت شد!

به گزارش مجله آرنا، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی با تاکید بر اینکه قهرمانان ما بخوبی می توانند ورزش ایران را جلو ببرند، گفت: آرزویم این است روزی برسد امثال حسن رنگرز وزیر ورزش ایران شوند و البته آن روز دور نخواهد بود.

بنا: آرزویم این است که امثال رنگرز وزیر ورزش شوند، او رفت و از دست من راحت شد!

محمد بنا در گفت وگو با مجله آرنا، درباره کناره گیری حسن رنگرز از مدیریت فنی تیم های ملی کشتی فرنگی بدلیل بدست دریافت سمت جدید در وزارت ورزش، اظهار کرد: البته حسن آقا که رفت از دست من و اذیت هایم راحت شد، اما در مجموع دلتنگ او می شویم و جایش خالی خواهد بود.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی توضیح داد: از طرف دیگر از این بابت خوشحالم، چراکه دوست دارم کشتی گیرها تا جایی که می توانند پیروز تر شوند، چون شایستگی آن را دارند. هر چند رنگرز از نظر فنی قابلیت های زیادی دارد اما بر عکس اینکه دوست دارم حمید سوریان در بحث فنی فعالیت کند، دوست داشتم رنگرز هم با توجه به سخنوری و توانایی هایی که دارد در امور مدیریتی فعالیت کند. طبیعتا بودن در وزارت ورزش، جای رشد بیشتری برای رنگرز دارد، هر چند جایش در کشتی خالی است اما دور از کشتی نیست و خیلی بهتر می تواند به کشتی یاری کند.

وی ادامه داد: می توانیم افراد دیگری را که داریم در این بخش جایگزین او کنیم و امیدوارم رنگرز در سمت جدید پیروز باشد. در این چند وقت که با هم کار کردیم خیلی او را اذیت کردم، او واقعا آدم عظیم و توانمندی است و می تواند در هر بخشی مفید باشد.

بنا در ادامه گفت وگو با مجله آرنا، با تاکید بر لزوم حضور افراد ورزشی توانمند در راس مدیریت ورزش ایران، گفت: آرزویم این است روزی برسد که امثال حسن رنگرزها، وزیر ورزش شوند و این روز دور نیست. ما قهرمانان عظیم و شایسته ای داریم که می توانند وزیر ورزش شوند و ورزش ایران را بخوبی جلو ببرند، هر چند وزیر ورزش ما نیز توانایی دارد اما اگر ورزشی ها کم کم بالاتر بروند و خودشان به جایی برسند که ورزش را مدیریت نمایند خیلی بهتر خواهد بود تا اینکه کسی از بیرون بیاید، هرچند آن هایی هم که از بیرون بیایند برای ما قابل احترام هستند.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در پاسخ به این پرسش که آیا اعتقادی به انتخاب افرادی دیگر به عنوان مدیر فنی تیم ملی دارد یا خیر، گفت: این دیگر موضوعی است که تصمیمش با فدراسیون کشتی و دبیر و سوریان است. در این چند وقت که بودم رنگرز به عنوان مدیر تیم های ملی و رابط بین کادر فنی و فدراسیون کشتی کارآیی خیلی خوبی داشت و مثمرثمر بود، اگر به همین شکل و شمایل باشد خوب است و به تصمیم فدراسیون بستگی دارد.

وی اظهار داشت: هستند کسانی که البته نه در اندازه های رنگرز اما توانایی لازم برای حضور در این سمت را دارند. صحبت هایی هم در این باره اجرا شده که فدراسیون در آینده اگر صلاح بداند آن را اعلام می نماید.

بنا در خاتمه بار دیگر خواهان همکاری جدی مردم برای ماندن در خانه های خود در جهت یاری به ریشه کن شدن ویروس کرونا شد و گفت: باز هم از همه سفیدپوشانی که سرسختانه جلوی این بیماری ایستادند صمیمانه تشکر می کنم . مردم در خانه بمانند و یاری نمایند تا این ویروس نامرد از این مملکت و ان شاءالله از کل دنیا هر چه سریعتر ریشه کن گردد تا زندگی همه مردم به روال عادی خود بازگردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 849

به "بنا: آرزویم این است که امثال رنگرز وزیر ورزش شوند، او رفت و از دست من راحت شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بنا: آرزویم این است که امثال رنگرز وزیر ورزش شوند، او رفت و از دست من راحت شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید