ثبت نام پذیرفته شدگان بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه پیغام نور شروع شد

به گزارش مجله آرنا، مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیغام نور گفت: ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه پیغام نور امروز 29 مهرماه شروع می گردد و تا 10 آبان ماه ادامه دارد.

ثبت نام پذیرفته شدگان بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه پیغام نور شروع شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش گروه دانشگاه مجله آرنا، امیرحسین بهروز مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیغام نور ضمن تبریک به نودانشجویان دانشگاه پیغام نور گفت: تمام پذیرفته شدگان باید با مراجعه به سیستم گلستان به نشانی reg.pnu.ac.ir و انجام مراحل پذیرش نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

وی خلاصه مراحل پذیرش را شامل تکمیل مشخصات، ارسال مدارک و دریافت گزارش260 مطرح نمود و گفت: کلیه پذیرفته شدگان باید با شناسه کاربری و گذرواژه وارد سیستم گلستان شوند.

بهروز اضافه کرد: شناسه کاربری مجموع شماره پرونده و b 991 است به این ترتیب که دانشجویان باید شماره پرونده خود را به b 991 اضافه نموده و بدون فاصله درج نمایند و گذرواژه نیز شماره ملی ده رقمی دانشجویان است و در صورتی که کد ملی در اطلاعات سنجش تکمیل نشده باشد، دانشجو باید شماره شناسنامه خود را برای گذرواژه درج کند.

وی با عنوان اینکه درصورتی که با شناسنامه و یا کدملی پیروز به ورود به سیستم نشده اید شماره پرونده خود را در گذروازه وارد کنید؛ اضافه کرد: دانشجویان باید به وسیله جهت آموزش==> دانشجو==> پذیرش غیرحضوری==> پذیرش غیر حضوری دانشجویان جدیدالورود نسبت به تکمیل اطلاعات و ارسال مدارک و تصاویر با حجم حداکثر 250 کیلو بایت و فرمت jpg اقدام نمایند.

بهروز اظهار کرد: بعد از تکمیل مراحل و پذیرش دانشجویان می توانند با شناسه کاربری: شماره دانشجویی و گذرواژه: شماره شناسنامه، جهت ثبت نام و انتخاب واحد از تاریخ 30 مهرماه به سیستم گلستان مراجعه نمایند.

وی توضیح داد: کلیه دانشجویان قبل از انجام انتخاب واحد، موظف به پرداخت50 درصد شهریه ثابت هستند که برای این منظور باید به وسیله منوی اصلی -> آموزش -> گزارش های آموزش -> شهریه -> لیست ها و آمارها-> فرم واریز وجوه دانشگاه پیغام نور نسبت به دریافت گزارش 163 و پرداخت شهریه خود اقدام نمایند.

مدیرکل روابط عمومی با عنوان اینکه پرداخت شهریه هم به صورت الکترونیکی و هم به وسیله حضور در بانک امکان پذیر است؛ اظهار کرد: دانشجویان برای پرداخت الکترونیکی می توانند به وسیله منوی اصلی -> آموزش -> شهریه -> پرداخت های الکترونیکی دانشجو، شهریه خود را پرداخت نمایند و یا به وسیله گزارش 163، با دریافت شناسه قبض و پرداخت، شهریه خود را با مراجعه به بانک بپردازند.

وی در خاتمه اعلام کرد: پس از پرداخت شهریه دانشجویان می توانند به وسیله جهت ثبت نام، عملیات ثبت نام و ثبت نام اصلی انتخاب واحد خود را انجام دهند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 آبان 1399 بروزرسانی: 28 آبان 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 1183

به "ثبت نام پذیرفته شدگان بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه پیغام نور شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام پذیرفته شدگان بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه پیغام نور شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید