درخشان: کالدرون به ترکیب اصلی اش نزدیک می گردد

به گزارش مجله آرنا، پیشکسوت پرسپولیس گفت: با حضور رادوشویچ در دروازه پرسپولیس مسئله ای پیش نخواهد آمد.

درخشان: کالدرون به ترکیب اصلی اش نزدیک می گردد

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام با یکی از بهشت های روی زمین اشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

حمید درخشان در گفت وگو با مجله آرنا درباره ملاقات دیروز(پنجشنبه) پرسپولیس مقابل ذوب آهن گفت: پرسپولیس دیروز عملکرد خیلی خوبی داشت و مقابل ذوب آهن بازی قابل قبولی انجام داد. بازیکنان پرسپولیس در جای خود نشسته بودند و تیم ترکیب و شکل خوبی به خود گرفته بود. در کل بازی روانی را از پرسپولیس مشاهده کردیم.

این پیشکسوت پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا کالدرون سرمربی پرسپولیس ترکیب اصلی تیم خود را پیدا نموده است یا خیر گفت: هرچه جلوتر می رود بهتر می گردد. کالدرون روز به روز به ترکیب اصلی خود نزدیک تر می گردد و بازی روان دیروز بیانگر آن است.

باتوجه به اینکه بیرانوند عملکرد درخشانی در تیم ملی و همچنین در پرسپولیس از خود نشان داده است و همچنین در بین سه کاندیدا مرد فوتبال آسیا انتخاب شده است، احتمال خروج این دروازبان از پرسپولیس وجود دارد. از سوی دیگر در بازی دیروز کالدرون از رادوشویچ دروازبان دوم خود استفاده کرد و این بازیکن با عملکر خود نشان داد که دروازبان بدی نیست. درخشان نیز درباره این موضوع گفت: ما امیدوار هستیم که بیرانوند از پرسپولیس خارج نگردد. با این وجود احتمال این اتفاق کم نیست و اگر هم این اتفاق بیفتد، رادوشویچ دروازبان خوبی برای پرسپولیس خواهد بود و با حضور او به عنوان دروازبان اول به مسئله ای نخواهد خورد.

درخشان درباره شرایط پرسپولیس تا اینجای فصل گفت: از نظر بنده پرسپولیس رفته رفته بهتر خواهد شد و خودش را به جایگاهی که باید باشد می رساند. این تیم در بعضی از بازی ها خوب عمل نکرد و از رقابت در بالای جدول کمی عقب افتاد، اما امیدوار هستیم بهتر گردد و آن را در بالای جدول ببینیم.

او در انتها حضور سیدجلال حسینی در خط دفاعی این تیم را خوب دانست و گفت: حسینی همواره خوب بوده است و این نظر سرمربی تیم بوده اگر گاهی از او استفاده نمی نموده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 518

به "درخشان: کالدرون به ترکیب اصلی اش نزدیک می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخشان: کالدرون به ترکیب اصلی اش نزدیک می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید