پیروانی: مطمئن شدم هدف شان این است به جای ما یک تیم دیگر را به آسیا بفرستند

به گزارش مجله آرنا، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با این لحن و ادبیات من مطمئنم که هدف کمیته صدور مجوز حرفه ای این است که جای ما تیم دیگری را به آسیا بفرستند.

پیروانی: مطمئن شدم هدف شان این است به جای ما یک تیم دیگر را به آسیا بفرستند

به گزارش مجله آرنا، افشین پیروانی پس از پیروزی 3 بر یک پرسپولیس مقابل پیکان درباره اعتراضات به داوری در این مسابقه گفت: به هر حال فشار روی همه تیم هاست. سه امتیاز مهم بود که خدا را شکر گرفتیم. ما خوب بازی کردیم و حق مان برد بود.

وی درباره اینکه بازیکنان پرسپولیس معتقدند داور در صحنه پنالتی اشتباه کرده است، گفت: اجازه بدهید در مورد داوری حرف نزنیم. قضاوت خوب بود، شاید اشتباهاتی باشد. فشار روی تیم ها و داوری ها زیاد است و ان شاءالله درست می شود.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این موضوع که کاظم اولیایی عضو کمیته صدور مجوز حرفه ای در صحبت های خود گفته بود پیروانی نباید در کار این کمیته دخالت کند، توضیح داد: این ادبیات که دوست مان به کار برده قشنگ نیست. با این ادبیات من مطمئن شدم که هدف شان این است که جای ما یک تیم دیگر را به آسیا معرفی کنند. من اطلاع داشتم که این حرف را زدم. چهار نامه زدیم ولی جوابی نگرفتیم. اگر شما می دانید مشکل چیست، ما هم می دانیم! با صراحت بگویند مشکل ما چیست. با این لحن صحبت کردن درست نیست. من الان مطمئن شدم. جوابم را طوری دادند که بازهم قانع نشدم. ما تلاش کردیم و زحمت کشیدیم و قهرمان شدیم و حق مان است به آسیا برویم. مطمئن باشید اجازه هم نمی دهیم تیم دیگری جای ما برود.

به نظر می رسد ارتباط برخی مربیان با کمیته صدور مجوز حرفه ای نیست در این اتفاقات بی تأثیر نیست. پیروانی در واکنش به طرح این موضوع اعلام نمود: با این لحن و ادبیات من مطمئنم که هدف این است که جای ما تیم دیگری را به آسیا بفرستند.

وی درباره تجمع هواداران پرسپولیس مقابل وزارت ورزش توضیح داد: ان شاءالله اتفاقاتی بیفتد که به نفع باشگاه باشد. هوادار دلواپس است و باشگاه هم تلاش خودش را می کند. یک سری مسائل است ولی امیدواریم اتفاقاتی بیفتد که همه در آرامش باشیم و بتوانیم نتایج خوبی بگیریم.

مدیر تیم پرسپولیس درباره اینکه صدری گفته است پنجره نقل و انتقالاتی روز جمعه باز خواهد شد، گفت: آرزوی ما این است که پنجره باز شود و با حداکثر توان در مسابقات شرکت کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 اسفند 1400 بروزرسانی: 23 اسفند 1400 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 1912

به "پیروانی: مطمئن شدم هدف شان این است به جای ما یک تیم دیگر را به آسیا بفرستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروانی: مطمئن شدم هدف شان این است به جای ما یک تیم دیگر را به آسیا بفرستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید