دلیل عدم رفاقت مورینیو و کلوپ از زبان آقای خاص

به گزارش مجله آرنا، ژوزه مورینیو می گوید که دوست همتای آلمانی اش در لیورپول نیست و برای این عدم رفاقت هم دلایلی آورد.

دلیل عدم رفاقت مورینیو و کلوپ از زبان آقای خاص

به گزارش مجله آرنا، ژوزه مورینیو می گوید رابطه اش به یورگن کلوپ به چشم یک دوست و رفیق نگاه نمی کند و هرگز هم با او صحبتی بیش از خوشامد گویی ها و خداحافظی های ابتدا و انتهای مصاف شاگردان این دو مربی نداشته است.

مورینیو که مردانش در تیم تاتنهام امشب (پنجشنبه) در هفته بیستم لیگ برتر انگلیس میزبان لیورپول تحت هدایت یورگن کلوپ هستند، درباره رابطه اش با همتای آلمانی خود گفت: من با کلوپ رفاقتی ندارم چون هرگز با او وقتم را سپری نکرده ام. اگر رابطه ام با دیگر مربیان مانند نونو اسپریتو (سرمربی ولورهمپتون) یا برنداند راجرز (سرمربی لسترسیتی) خوب است به این دلیل است که نونو بازیکن من بود و راجرز هم چند سالی در همان باشگاهی کار می کرد که من هم حضور داشتم. خب طبیعی است که وقتی با یک نفر وجوه اشتراک داشته باشید یا او را خوب بشناسید می توانیم بگوییم که آن فرد را دوست دارید، با او رفیق هستید یا نه.

مورینیو افزود: کلوپ برای من یک همکار است که برایش احترام قائلم و با او هم هیچ مسئله ای ندارم و مطلقاً هم فکر نمی کنم که او هم با من مسئله ای داشته باشد.

مورینیو با وجود تأکید بر محترمانه بودن رابطه اش با کلوپ، فرصت طعنه زدن به همتای آلمانی خود را از دست نداد و گفت: زمانی که من رفتار ناشایستی می کردم، تاوانش را می دادم. یک تاوان هم محروم شدن از نشستن روی نیمکت بود که مجبور می شدم از تلویزیون داخل رختکن بازی را تماشا کنم. تاوان دیگرش هم جریمه های نقدی بود. اما گویا برای بعضی ها چنین مجازات هایی در نظر گرفته نمی شود. هرچه خونسردتر باشم، بهتر می توانیم بازی را آنالیز کنم. من به این نتیجه رسیده ام که باید رفتارم را تغییر دهم. در مورد دیگران اما نمی توانم نظر بدهم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 اسفند 1399 بروزرسانی: 12 اسفند 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 1385

به "دلیل عدم رفاقت مورینیو و کلوپ از زبان آقای خاص" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیل عدم رفاقت مورینیو و کلوپ از زبان آقای خاص"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید