دیدار عزیزی با رئیس کنفدراسیون گلف آسیا و اقیانوسیه و عضو هیئت رئیسه فدراسیون جهانی

به گزارش مجله آرنا، رئیس فدراسیون گلف کشورمان با تیمور حسن، رئیس کنفدراسیون گلف آسیا و اقیانوسیه و نوبوکو هیرایاما عضو هیئت رئیسه فدراسیون جهانی دیدار کرد.

دیدار عزیزی با رئیس کنفدراسیون گلف آسیا و اقیانوسیه و عضو هیئت رئیسه فدراسیون جهانی

به گزارش مجله آرنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون گلف، در دیدار با تیمور حسن ضمن گفت وگوی مفصل در خصوص شرایط گلف کشورمان مقرر شد در خصوص کمک های فنی و همچنین اعزام مربی و مدرس حرفه ای اقدام لازم از سوی APGC صورت پذیرد.

حمید عزیزی رئیس فدراسیون گلف درباره دیدار با تیمور حسن رئیس کنفدراسیون گلف آسیا و اقیانوسیه گفت: در این دیدار گزارشی از فرایند توسعه رشته گلف در ایران را ارائه کردیم که این گزارش شامل مواردی همچون بحث های زیرساختی، جذب ورزشکاران تازه، برگزاری مسابقات، توسعه و توجه رسانه ای از جمله رسانه ملی و رسانه های مکتوب به گلف، امکان آموزش رشته گلف در مدارس کشور بود.

وی ادامه داد: در این نشست مقرر شد بتوانیم در آینده از ظرفیت های کنفدراسیون آسیا بیشتر بهره و کمک بگیریم.

رئیس فدراسیون گلف مطرح نمود: یکی از نکات مهمی که تیمور حسن و همه ارکان کنفدراسیون آسیا و اقیانوسیه تاکید داشتند و حتی به گزارش رئیس سابق APGC درخصوص حضورش در ایران نیز اشاره داشتند، موضوع احداث زمین 18 میدانه بود تا از این طریق ایران بتواند میزبانی مسابقات رسمی و رنکینگ دار را بر عهده بگیرد و مواردی از این دست را پیش ببریم.

در خاتمه این دیدار نشان فدراسیون گلف کشورمان به تیمور حسن اهدا شد.

همچنین عزیزی در دیداری جداگانه با نوبوکو هیرایاما عضو ژاپنی هیئت رئیسه فدراسیون جهانی گلف و عضو هیئت رئیسه APGC دیدار کرد.

در این دیدار در خصوص فعالیت های گلف کشورمان گزارشی ارائه شد.

خانم هیرایاما از دریافت گزارش تصویری مسابقات بانوان، بسیار ابراز خرسندی کرد و از توجه کامل فدراسیون گلف ایران نسبت به گلف بانوان قدردانی کرد.

در خاتمه این دیدار نشان فدراسیون گلف کشورمان به ایشان اهدا شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 آذر 1400 بروزرسانی: 14 آذر 1400 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 1799

به "دیدار عزیزی با رئیس کنفدراسیون گلف آسیا و اقیانوسیه و عضو هیئت رئیسه فدراسیون جهانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدار عزیزی با رئیس کنفدراسیون گلف آسیا و اقیانوسیه و عضو هیئت رئیسه فدراسیون جهانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید