زمان مصاحبه مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دکتری دانشگاه شهید مدنی آذربایجان اعلام شد

به گزارش مجله آرنا، نحوه ثبت نام مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دکتری سال تحصیلی 1401-1400 دانشگاه شهید مدنی آذربایجان اعلام شد.

زمان مصاحبه مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دکتری دانشگاه شهید مدنی آذربایجان اعلام شد

به گزارش خبرنگار دانشگاه مجله آرنا، نحوه ثبت نام مرحله دوم مصاحبه علمی، سنجش عملی و آنالیز سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری آزمون نیمه متمرکز دکتری سال تحصیلی 1401-1400 دانشگاه شهید مدنی آذربایجان اعلام شد.

مرحله اول آزمون توسط سازمان سنجش آموزش کشور به صورت متمرکز انجام می گیرد و مرحله دوم آن، شامل مصاحبه علمی، سنجش عملی، آنالیز سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری داوطلبان، توسط دانشگاه پذیرنده دانشجو صورت می گیرد.

داوطلبانی که در مرحله اول آزمون دکتری شرکت کردند و به وسیله سازمان سنجش جهت شرکت در مصاحبه علمی، سنجش عملی، آنالیز سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری به این دانشگاه معرفی شده اند، ضروری است بر اساس برنامه زمانی اعلام شده در این اطلاعیه، در مصاحبه علمی به صورت الکترونیکی برخط شرکت نمایند.

زمان مصاحبه از 17 خرداد تا 19 تیر ماه اعلام شده است. داوطلبان بایستی مدارک لازم را را حداکثر تا آخر وقت اداری 5 روز مانده به تاریخ مصاحبه خود در سامانه بارگذاری نمایند.

به مدارکی که بعد از تاریخ مقرر ارائه شوند، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

داوطلبان موظف هستند جهت دعوت به مصاحبه در تاریخ های مقرر، نسبت به ارسال مدارک به وسیله سامانه اقدام نمایند، در غیر این صورت از انجام مصاحبه محروم خواهند شد.

داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه ثبت نام مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز بر روی فایل pdf کلیک نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 خرداد 1400 بروزرسانی: 26 خرداد 1400 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 1575

به "زمان مصاحبه مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دکتری دانشگاه شهید مدنی آذربایجان اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان مصاحبه مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دکتری دانشگاه شهید مدنی آذربایجان اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید