سفر نروید، در خانه بمانید

به گزارش مجله آرنا، در خواست ریاست سازمان نظام پزشکی از مردم ایران برای خودداری از حضور در تجمعات تردد خود را به حداقل برسانند و از سفرهای غیرضروری خودداری نمایند.

سفر نروید، در خانه بمانید

جهت دریافت خدمات زمان بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش مجله آرنا، دکتر محمدرضا ظفرقندی ریاست سازمان نظام پزشکی به عنوان یک کارشناس در حوزه سلامت از همه مردم در خواست کرد که مردم شرف ایران با توجه به شرایط فعلی و درگیری کل کشور با بیماری کووید 19 لازم است که ایام آخر سال و تعطیلات عید نوروز که با تمام سال های دیگر متفاوت است و ما با بزرگترین بحران سلامتی ایران در یکصد سال اخیر روبرو هستیم، از حضور در تجمعات خوداری نمایند، تردد خود را به حداقل برسانند و از سفرهای غیرضروری خودداری نمایند.

وی ادامه داد: در حال حاضر تقریبا تمام کشور ما درگیر بیماری کرونا ویروس جدید(کووید 19) است و عمیقا از مردم می خواهم به دو دلیل هیچ گونه مسافرت زیارتی و سیاحتی نداشته باشند. دلیل اول این است که خودشان در معرض آلودگی و بیماری قرار نگیرند و دلیل دوم این است که امکانات شهرهای زیارتی و سیاحتی در حال حاضر شاید به سختی برای مردم همان شهر و منطقه و استان کفایت داشته باشد و قطعا افزایش تعداد مراجعان و افراد درگیر باعث بروز آسیب و مسائل فراوان برای مراکز درمانی آن مناطق خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 اسفند 1398 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 664

به "سفر نروید، در خانه بمانید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفر نروید، در خانه بمانید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید