صمد مرفاوی: مشکل استقلال انتخاب دستیار برای شفر نیست، توهین کادر فنی تیم ملی به رسانه ها و پیشکسوتان تأسف آور است

به گزارش مجله آرنا، از نگاه صمد مرفاوی، سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال مشکل این تیم در حال حاضر انتخاب دستیار برای وینفرد شفر نیست.

صمد مرفاوی: مشکل استقلال انتخاب دستیار برای شفر نیست، توهین کادر فنی تیم ملی به رسانه ها و پیشکسوتان تأسف آور است

صمد مرفاوی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله آرنا درباره حاشیه ای چند روز اخیر پیرامون تیم ملی و برخوردی که دستیار کی روش با یکی از مجله آرنا انجام داد، گفت: ما در گذشته هم شاهد چنین مسائلی بودیم، اما هیچ برخوردی صورت نگرفت. وظیفه فدراسیون فوتبال است که باید به این مسائل ورود کند، اما متأسفانه هیچ توجهی نمی گردد. توهین کادر فنی تیم ملی به رسانه ها و پیشکسوتان تأسف آور است، این در حالی است که رسانه ها در سال های اخیر به بهترین شکل از تیم ملی حمایت کردند. در کل هر فردی باید در چارچوب وظایف خودش عمل کند و امیدوارم دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم. سیاست یک بام و دو هوای کمیته فنی استقلال و شفر گزارشی از وضعیت بازیکنان استقلال در پست های مختلف، تیم شفر احتیاج به بازیکن جدید دارد یا همدلی؟

سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال با اشاره به وضعیت فعلی این تیم و اینکه آیا آبی پوشان می توانند خودشان را به بالای جدول برسانند، توضیح داد: تعطیلی لیگ بهترین فرصت برای اعضای کادر فنی بود تا روی نقاط ضعف تیم کار نمایند، اما مسئله مشکل ساز برای استقلال این بود که نفرات نبستاً زیادی در تیم المپیک و تیم ملی بزرگسالان دارد که همراه تیم نیستند. اگر استقلال با تمامی نفرات تمرین می کرد قطعاً شرایط متفاوت بود، ولی امیدوارم که این تیم بتواند به روزهای خوبش برسد تا طرفداران هم خوشحال شوند.

وی درباره بحث اضافه شدن یک مربی به کادر فنی تیم فوتبال استقلال نیز خاطر نشان کرد: شفر تمرینات و برنامه های استقلال را طراحی می نماید و نمی دانم چرا برخی در این مورد صحبت می نمایند که شفر حتماً باید یک دستیار دیگر داشته باشد. مشکل استقلال، انتخاب دستیار برای شفر نیست. به هرحال در زمینه فنی مشکلاتی وجود دارد که قطعاً کادر فنی روی آنها کار خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 10

به "صمد مرفاوی: مشکل استقلال انتخاب دستیار برای شفر نیست، توهین کادر فنی تیم ملی به رسانه ها و پیشکسوتان تأسف آور است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صمد مرفاوی: مشکل استقلال انتخاب دستیار برای شفر نیست، توهین کادر فنی تیم ملی به رسانه ها و پیشکسوتان تأسف آور است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید