محدودیت های ایجاد شده برای تردد کامیونداران ایرانی در جهت کشورهای اروپایی برداشته شد

به گزارش مجله آرنا، مدیرکل دفتر ترانزیت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از برداشته شدن محدودیت های ایجاد شده برای تردد کامیونداران ایرانی در راستا کشورهای اروپایی به ویژه آلمان و ایتالیا اطلاع داد.

محدودیت های ایجاد شده برای تردد کامیونداران ایرانی در جهت کشورهای اروپایی برداشته شد

با ما سفر کنید و با تور اروپا بهار از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

جواد هدایتی اظهار کرد: پس از شیوع ویروس کرونا کامیونداران ایرانی دیگر نمی توانستند ویزای شینگن خود را برای جابجایی بار صادراتی یا وارداتی از و به مقاصد اروپایی تمدید نمایند و این کشورها برای کنترل شیوع این بیماری حتی به اعضای اتحادیه اروپا هم ویزا نمی دادند.

وی اضافه کرد: در قدم اول آن ها برای اعضای اتحادیه اروپا این محدودیت ها را برداشتند و نهایتاً در اطلاعیه اخیر صادر شده اعلام کردند که کامیون داران ایرانی هم می توانند ویزای خود را تمدید نمایند و این محدودیت تردد برای آن ها نیز برداشته شده است.

مدیرکل دفتر ترانزیت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ادامه داد: قبل از برداشته شدن این محدودیت تنها رانندگانی می توانستند بارهای خود را به مقاصد اروپایی ببرند که ویزای آن ها تاریخ داشت و بقیه رانندگان با توجه به شش ماهه بودن تاریخ ویزای شان نمی توانستند باری به اروپا ارسال نمایند یا از آنجا به ایران بیاورند اگر این اتفاق ادامه پیدا می کرد نگرانی برای رانندگان در این زمینه داشتیم.

هدایتی گفت: در حال حاضر و با صدور این اطلاعیه، رانندگان می توانند ویزای خود را برای سفر به اروپا و جابجایی بار و ترانزیت تمدید نمایند و بر اساس این اطلاعیه این محدودیت برای همه شقوق حمل و نقل از جمله زمینی، دریایی و هوایی برداشته شده است.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 18 آبان 1399 بروزرسانی: 18 آبان 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 1160

به "محدودیت های ایجاد شده برای تردد کامیونداران ایرانی در جهت کشورهای اروپایی برداشته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدودیت های ایجاد شده برای تردد کامیونداران ایرانی در جهت کشورهای اروپایی برداشته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید