مسائل مسکن ملی تمامی ندارد ، 400 هزار واحد به 60 هزار واحد رسید

به گزارش مجله آرنا، طرحی که قرار بود 400 هزار واحد مسکن را سرانجام دولت تحویل دهد حالا به جایی رسیده که از یک طرف به مشکل تامین خورده و از سوی دیگر وزیر راه وشهرسازی گفته دولت حدود 60 تا 100 هزار واحد مسکن ملی را برای تحویل به متقاضیان تا سرانجام دولت دوازدهم آماده خواهد نمود.

مسائل مسکن ملی تمامی ندارد ، 400 هزار واحد به 60 هزار واحد رسید

جهت دریافت خدمات پتینه نقاشی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

در واقع به جای این که 400 هزار خانوار تا تابستان سال جاری صاحب خانه شوند، وزیر راه وعده تحویل 60 تا 100 هزار واحد را داده که این اعداد 40 هزار واحد اختلاف دارند.

به تازگی نیز معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفته که حدود 9 هزار واحد مشکل زمین دارند.

گزارش هایی هم که مشمولان این طرح مسکن می دهد از شرایط مطلوبی حکایت نمی کند. یکی از مخاطبان مجله آرنا می گوید: واریزی اول را انجام دادیم دنبال وام هستیم که واریزی تعاونی را انجام دهیم اما به تازگی قراردادی پخش شده که جدای از وام مسکن و 100 میلیون تومان آورده متقاضی، باید 300 میلیون تومان دیگر واریز کنیم.

این طرح در سال گذشته نیز با افزایش قیمت مصالح ساختمانی به مشکل خورد و هم وزیر اعلام نموده که در بعضی از شهرهای کشور، به خاطر شرایطی که شهرداری ها و سایر نهادهایی که به وجود آورده اند، پروژه های این طرح در مراحلی متوقف شدند.

در واقع پس از گذشت بیش از یک سال و نیم این طرح هنوز در آغاز کار است و با مشکلاتی این چنینی روبه روست.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 24 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1400 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 1526

به "مسائل مسکن ملی تمامی ندارد ، 400 هزار واحد به 60 هزار واحد رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسائل مسکن ملی تمامی ندارد ، 400 هزار واحد به 60 هزار واحد رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید