ملک سلمان دستور آزادی محکومان پرونده های خصوصی را داد

به گزارش مجله آرنا، پادشاه عربستان سعودی دستور داد تا اجرای احکام و دستورات قضایی نهایی مربوط به حبس محکومان پرونده های حقوق خصوصی به حالت تعلیق درآمده و روال آزادی موقت آنها انجام گردد.

ملک سلمان دستور آزادی محکومان پرونده های خصوصی را داد

به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه سعودی همچنین دستور تعلیق اجرای احکام و دستورات قضایی نهایی مربوط به امکان دیدار فرزندان با یکی از والدین از هم جدا شده خود را صادر کرد. این دستورات تا تاریخ اعلام کمیته مربوطه مبنی بر اتخاذ اقدامات احتیاطی لازم جهت پیشگیری از شیوع کرونا و سرانجام یافتن شرایط استثنایی ناشی از این ویروس ادامه خواهد یافت.

شیخ ولید بن محمد الصمعانی، وزیر دادگستری و رئیس شورای عالی قضایی عربستان در این خصوص تاکید نمود، این دستورات بلافاصله به صورت اینترنتی ابلاغ و به مرجع مربوطه جهت اجرای آن اطلاع داده شده است.

وی اضافه کرد: ابلاغ احکام مربوط به دیدار بچه ها با والدین خود به صورت الکترونیکی تعلیق و به وسیله پیغام متنی به آنها اطلاع داده می گردد.

بنا بر این گزارش، این تصمیمات در چارچوب کوشش های عربستان برای کاهش شیوع ویروس کرونا و تضمین امنیت همه شهروندان انجام می گردد.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 10 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 867

به "ملک سلمان دستور آزادی محکومان پرونده های خصوصی را داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملک سلمان دستور آزادی محکومان پرونده های خصوصی را داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید