نبود امکانات اولیه در مجموعه انقلاب و آکادمی ملی المپیک، برق نیست، فکر هم نیست؟

قطعی طولانی مدت و حدود 24ساعته برق مجموعه ورزشی انقلاب باعث شد ورزشکاران و مربیان حاضر در آکادمی تمرینات خود را قطع کنند و به خانه برگردند.

نبود امکانات اولیه در مجموعه انقلاب و آکادمی ملی المپیک، برق نیست، فکر هم نیست؟

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، قطعی طولانی مدت و حدود 24ساعته برق مجموعه ورزشی انقلاب باعث شد کارمندان این مجموعه پیش از پایان وقت اداری ناچار به ترک محل کار خود شوند و در روال کاری این مجموعه اختلال به وجود بیاید.

در بین بخش های مختلف مجموعه انقلاب بیش از همه آکادمی ملی المپیک با مشکل رو به رو شد به طوری که مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون تیراندازی با کمان در تاریکی و گرما برگزار شد. هتل آکادمی ملی المپیک نیز با قطعی برق دچار مشکل زیادی شد و حتی مسئولان تصمیم گرفتند که در صورت طولانی شدن قطعی برق، میهمانان حاضر در هتل را به محل دیگری منتقل کنند.

در کنار مسائل مربوط به ورزشکاران ساکن در هتل، سایر ورزشکاران و مربیانی که برای تمرین به آکادمی مراجعه می کردند نیز با پاسخ منفی رو به رو و ناچار به ترک تمرین و آکادمی شدند.

در این میان آنچه سوال برانگیز است نبود ژنراتور در آکادمی ملی المپیک است. آکادمی ملی المپیک و مسئولان آن در پی قطعی طولانی مدت برق تازه به فکر چاره افتادند تا ژنراتور کرایه و مشکل را حل کنند. حال تکلیف ورزشکاران و مربیانی که برای تمرین به آکادمی آمده و دست خالی برگشتند چه است؟ در آن روز برق نبود و ظاهرا کسی هم از قبل به فکر نبود که ممکن است روزی برق برود و نیاز به ژنراتور باشد آن هم در مجموعه ای به این بزرگی؟

آکادمی در یک سال گذشته بارها با مسائل زیر ساختی دست و پنجه نرم کرد به طوری که کمیته ملی المپیک بودجه 5 میلیارد تومانی را برای تجهیز و بازسازی آن کنار گذاشت که البته کارهای زیادی نیز در این بخش انجام شد. امید است با پیش بینی الزامات و تدابیر لازم جلوی هدر رفتن وقت ورزشکاران و مربیان را بگیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 مهر 1398 بروزرسانی: 21 مهر 1398 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 231

به "نبود امکانات اولیه در مجموعه انقلاب و آکادمی ملی المپیک، برق نیست، فکر هم نیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نبود امکانات اولیه در مجموعه انقلاب و آکادمی ملی المپیک، برق نیست، فکر هم نیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید