4 کاندیدای پیروز استان یزد تعیین شدند ، یزدی ها چقدر مشارکت داشتند؟

به گزارش مجله آرنا، رییس ستاد انتخابات استان و معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد گفت: با اتمام شمارش آراء شرکت کنندگان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، چهار نفر راه یافته به مجلس از چهار حوزه انتخابیه استان معین شدند.

4 کاندیدای پیروز استان یزد تعیین شدند ، یزدی ها چقدر مشارکت داشتند؟

به گزارش مجله آرنا به نقل از ایرنا، احمد ترحمی بهابادی میزان مشارکت شهروندان یزدی در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را 48.1 درصد گفت و گفت: نمایندگان استان در مجلس آینده در چهار حوزه انتخابیه در همین مرحله تعیین شده اند.

وی ادامه داد: در حوزه انتخابیه یزد و اشکذر محمدصالح جوکار بیشترین میزان آراء شرکت کنندگان در انتخابات را کسب کرد و در حوزه انتخابیه تفت و میبد سیدجلیل میرمحمدی میبدی از سایر رقبا پیشی گرفت و پیروز به کسب بیشترین آراء شرکت کنندگان در انتخابات شد.

ترحمی توضیح داد: در حوزه انتخابیه اردکان نیز محمدرضا دشتی اردکانی پیروز به کسب اکثریت آراء شرکت کنندگان در انتخابات شد و در حوزه انتخابیه بافق، بهاباد، خاتم، ابرکوه و مهریز محمدرضا صباغیان نماینده این حوزه انتخابیه در مجلس دهم با کسب اکثریت آراء برای دومین بار به عنوان نماینده مردم این حوزه انتخابیه برای مجلس یازدهم انتخاب شد.

وی یادآور شد: اطلاعات تکمیلی در مورد انتخابات استان در ساعات آینده اعلام می گردد.

استان یزد در مجلس شورای اسلامی دارای چهار کرسی نمایندگی است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 18 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 733

به "4 کاندیدای پیروز استان یزد تعیین شدند ، یزدی ها چقدر مشارکت داشتند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4 کاندیدای پیروز استان یزد تعیین شدند ، یزدی ها چقدر مشارکت داشتند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید