برنامه اجباری لهستان برای مبارزه با کرونا: بیماران قرنطینه شده در خانه موظفند هر روز از خود سلفی بگیرند ، سرپیچی از ارسال عکس پس از 20 دقیقه با برخورد پلیس همراه می گردد

به گزارش مجله آرنا، دولت لهستان برنامه ای اجباری را ایجاد نموده است که بر اساس آن بیماران مبتلا به کرونا موظفند هر روز سلفی بگیرند و ثابت نمایند در خانه مانده اند، در غیر این صورت پلیس با آنان برخورد می نماید.

برنامه اجباری لهستان برای مبارزه با کرونا: بیماران قرنطینه شده در خانه موظفند هر روز از خود سلفی بگیرند ، سرپیچی از ارسال عکس پس از 20 دقیقه با برخورد پلیس همراه می گردد

جهت دریافت خدمات قیمت درب ضد سرقت فلزی ایرانی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، دولت لهستان روز آدینه برنامه ای را منتشر کرد که به افراد در قرنطینه COVID-19 اجبار می نماید تا به صورت دوره ای از خود سلفی بگیرند و ثابت نمایند که در قرنطینه خانگی مانده اند.اگر کاربران در مدت 20 دقیقه به درخواست سلفی پاسخ ندهند به پایگاه پلیس خبر داده می گردد.

بنا بر گزارش ها ، دولت لهستان به طور اتوماتیک بیماران مشکوک و حاضر در قرنطینه خانگی را وارد چرخه آنالیز آنلاین می نماید. این برنامه هوشمند یک برنامه قرنطینه خانگی است که برای افرادی که 14 روز پس از بازگشت از خارج از کشور قرنطینه می شوند و موارد مشکوک به ابتلا در نظر گرفته شده است.

افرادی که برنامه را بارگیری نموده اند یک عکس سلفی را در برنامه ثبت می نمایند ، سپس به صورت دوره ای درخواست های سلفی را دریافت می نمایند. در صورت عدم همکاری با برنامه از طرف پلیس به آنها هشدار داده می گردد. سخنگوی وزیر فناوری لهستان در این خصوص گفت: افراد در قرنطینه یک انتخاب دارند: یا با برنامه همکاری نمایند، یا با پلیس رو به رو شوند. اگر کاربر نتواند ظرف 20 دقیقه به یک درخواست پاسخ دهد ، به پلیس اطلاع داده می گردد.

پلیس در لهستان افرادی را که قرنطینه را می شنمایند تا 500 زلات (برابر با 116 دلار آمریکا) جریمه می نماید. این برنامه همچنین یاری می نماید فرایند استفاده از فوریت های پزشکی تسهیل گردد. برای همه بیماران مشکوک تحت قرنطینه ، از جمله ده ها هزار نفر که از خارج از کشور باز می گردند، به طور اتوماتیک حساب کاربری ایجاد می گردد. این برنامه برای اندرویدی ها و کاربران IOS در اپ استور و گوگل پلی در دسترس است.

اگرچه هیچ کشوری به اندازه لهستان با موارد قرنطینه عجیب برخورد ننموده است اما لهستان تنها کشوری نیست که اقدامات غیرمعمول و تهاجمی را با استفاده از تلفن های همراه برای مهار و کنترل شیوع انجام می دهد. دولت سنگاپور نیز از شهفرایندان خواسته است تا برنامه ای را که از بلوتوث استفاده می نماید بارگیری نمایند تا بتوان افراد مشکوک به کرونا را به سرعت شناسایی کرد.

منبع: انتخاب
انتشار: 7 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 690

به "برنامه اجباری لهستان برای مبارزه با کرونا: بیماران قرنطینه شده در خانه موظفند هر روز از خود سلفی بگیرند ، سرپیچی از ارسال عکس پس از 20 دقیقه با برخورد پلیس همراه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه اجباری لهستان برای مبارزه با کرونا: بیماران قرنطینه شده در خانه موظفند هر روز از خود سلفی بگیرند ، سرپیچی از ارسال عکس پس از 20 دقیقه با برخورد پلیس همراه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید