دلیل اختصاص انشعابات به ساختمان های مجلل غیرمجاز در حاشیه رودخانه ها چیست؟

به گزارش مجله آرنا، رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به دغدغه های نمایندگان نسبت به اقدامات وزارت نیرو خواهان پاسخگویی این وزارتخانه در رابطه با اختصاص انشعابات به ساختمان های مجلل غیرمجاز در حاشیه رودخانه ها شد.

دلیل اختصاص انشعابات به ساختمان های مجلل غیرمجاز در حاشیه رودخانه ها چیست؟

جهت دریافت خدمات پتینه نقاشی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش گروه سیاسی مجله آرنا، محمدباقر قالیباف در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 21 خردادماه) مجلس شورای اسلامی در رابطه با دغدغه ها و سوالات نمایندگان نسبت به اقدامات وزارت نیرو گفت: نظارت ناکافی در بخش گرمسیری استان کرمانشاه یکی از دغدغه های نمایندگان است که باید به آن پاسخ مناسب داده گردد.

رئیس مجلس شورای اسلامی توضیح داد: دلیل اختصاص انشعابات به ساختمان های مجلل و ویلا های غیرمجاز در حاشیه رودخانه ها چیست؟

وی ادامه داد: وزارت نیرو باید پاسخ دهد در حوزه آبریز ها و تقسیمات مربوط به آن آیا نگاه ملی - محلی وجود دارد؟ به عنوان مثال در استان سیستان و بلوچستان نسبت به این موضوع گلایه هایی وجود دارد.

دکتر قالیباف اظهار کرد: اخذ بهای پلکانی سیاستی بوده که در گذشته اجرایی شده، اما ظاهرا در شرایط کنونی متوقف شده و تأثیر منفی نیز در امور وزارت نیرو بر جای گذاشته از این رو باید دلیل متوقف شدن این مهم معین گردد.

رئیس قوه مقننه با اشاره به دیگر دغدغه های نمایندگان توضیح داد: بر اساس اظهارات منتخبان مردم شاهد اجرای سیاست های جزیره ای و دوگانه وزارت نیرو و جهاد کشاورزی در رابطه با الگوی کشت هستیم که این موضوع سبب ضرر و زیان کشاورزان شده و باید مشخص تکلیف گردد.

وی خاطر نشان کرد: همچنین طبق آنالیز ها بسیاری از پروژه ها با پیشرفت ناچیز و کندی روبرو بوده که باید علت عدم تخصیص اعتبارات برای آن ها معین گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 942

به "دلیل اختصاص انشعابات به ساختمان های مجلل غیرمجاز در حاشیه رودخانه ها چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیل اختصاص انشعابات به ساختمان های مجلل غیرمجاز در حاشیه رودخانه ها چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید