غول انتشارات آمریکا، کتاب پلیس قاتل را چاپ نکرد!

به گزارش مجله آرنا، انتشارات سایمون و شوستر از نشر کتاب پلیسی که به برئونا تیلور شلیک کرد، خودداری کرد.

غول انتشارات آمریکا، کتاب پلیس قاتل را چاپ نکرد!

جهت دریافت مشاوره خدمات قیمت آنلاین چاپ کاتالوگ از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از نماشو بخواهید.

به گزارش گروه فرهنگی مجله آرنا به نقل از گاردین، انتشارات سایمون و شوستر غول ناشران آمریکایی قرار بود کتاب نبرد برای حقیقت نوشته جاناتان مَتینگلی پلیس قاتل دختر سیاه پوست را منتشر کند که پس از امتناع، انتشارات پست هیل پرس اقدام به نشر این کتاب کرد.

انتشارات سایمون و شوستر از نشر کتاب پلیسی که به برئونا تیلور شلیک کرد، خودداری کرد.

پس از نقدها گسترده، انتشارات سایمون و شوستر اعلام نمود که این کتاب که نوشته یکی از نیروهای پلیس است که برونا تیلور را هدف گلوله قرار داده، منتشر نخواهد کرد.

جنگ برای حقیقت: داستان تراژدی برئونا تیلور اثر گروهبان جاناتان متینگلی، مامور پلیس لوئیزویل، کنتاکی است که در مارس سال گذشته به خانه تیلور حمله کرد و او را هدف گلوله قرار داد.

کتاب اما بالاخره توسط پست هیل پرس یک انتشارات کوچک زیرمجموعه سایمون و شوستر که در حوزه عناوین کتب و نویسنده های سیاست محافظه کار و کتب مسیحیت فعالیت می نماید، منتشر شد. این انتشارات پاتق نویسندگانی ازجمله لورا لومر، از راستگرایان افراطی تئوری توطئه و مت گائتز نماینده جمهوری خواه کنگره آمریکا است.

متینگلی هنوز در اداره پلیس لوئیزویل مشغول به کار است و به عنوان بخشی از تحقیقات مواد مخدر، اولین ماموری بود که پس از نیمه شب 13 مارس 2020 وارد آپارتمان تیلور شد. مطابق گزارش بالستیک FBI، متینگلی حداقل عامل یکی از شش شلیکی بود که به تیلور اصابت کرد. برئونا تیلور سیاهپوست بر اثر جراحات شدید ناشی از اثابت 6 گلوله ماموران پلیس جان داد.

در ماه سپتامبر، او توسط هیئت عالی منصفه، به همراه دیگر مامور پلیس که تیر خلاص را به برئونا تیلور زده بود، تبرئه شد.

اینکه این موضوع چگونه می تواند بر انتشار کتاب تأثیر بگذارد هنوز تعیین نیست. قبل از اینکه S&S اعلام کند که این کتاب را منتشر نمی نماید، کلسی مریت سخنگوی انتشارات پست هیل پرس، گفت که ناشر از آزادی بیان برای همه نویسندگان حمایت می نماید!

چند روز پیش انتشارات سایمون و شوستر در بیانیه اول خود هرگونه نظارت یا مشارکت در چاپ و نشر این کتاب جنجالی را رد کرد. اما پس از نقدها گسترده و تشکیل کارزارهای اعتراضی علیه انتشار کتاب مذکور، این ناشر عظیم آمریکایی با انتشار بیانیه دوم از انتشار کتاب ضارب سیاهپوست به قتل رسیده، برائت جست.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 فروردین 1400 بروزرسانی: 30 فروردین 1400 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 1485

به "غول انتشارات آمریکا، کتاب پلیس قاتل را چاپ نکرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غول انتشارات آمریکا، کتاب پلیس قاتل را چاپ نکرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید