نخست وزیر ژاپن دوباره راهی بیمارستان شد

به گزارش مجله آرنا، به گفته منابع مطلع، نخست وزیر ژاپن امروز دوباره راهی بیمارستان شده و علت آن بررسی پزشکی نیست، بلکه درمان یک بیماری مزمن است.

نخست وزیر ژاپن دوباره راهی بیمارستان شد

شبکه تلویزیونی نیهون ژاپن امروز (دوشنبه) به نقل از چندین منبع دولتی و حزب حاکم گزارش داد، خودروی حامل شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن صبح امروز وارد بیمارستانی در توکیو شد و این دومین مرتبه طی یک هفته گذشته است.

به گفته چندین منبع مطلع، نخست وزیر ژاپن همچنین قرار است نتایج بررسی پزشکی پیشین خود را دریافت کند. براساس گزارش تلویزیون نیهون، آبه قرار است عصر امروز در دفترش حاضر باشد.

عزیمت دوباره آبه به بیمارستان، نگرانی هایی را درباره توانایی او برای ادامه کار به عنوان رهبر ایجاد کرده است؛ آن هم در شرایطی که مسائل پزشکی دارد و با خستگی ناشی از مدیریت بحران کرونا دست و پنجه نرم می کند.

یکی از آزمایش های شینزو آبه که در روزهای گذشته انجام شد، هفت و ساعت و نیم به طول انجامید و به دنبال آن حدس درباره شرایط جسمانی او به وجود آمد. رسانه های ژاپنی گزارش های مفصلی از سرعت راه رفتن آبه نوشته اند. براساس گزارش نشریه فلش، آبه در تاریخ 6 ژوئیه در دفتر کارش خون استفراغ کرد.

یوشیهیده سوگا، دبیر کابینه ژاپن در کنفرانس هفتگی بدون اشاره به ماهیت آزمایش های آبه گفت که او مایل است تا به سرعت به محل کارش بازگردد و حضور امروز او در بیمارستان برای معاینات پزشکی بوده است. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 17 مهر 1399 بروزرسانی: 17 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 1096

به "نخست وزیر ژاپن دوباره راهی بیمارستان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نخست وزیر ژاپن دوباره راهی بیمارستان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید