واکنش ملکه نور به اتهامات علیه ولیعهد سابق اردن

به گزارش مجله آرنا به نقل از رای الیوم، ملکه نور همسر ملک حسین شاه فقید اردن ادعاهای مقامات علیه پسرش شاهزاده حمزه ولیعهد سابق اردن مبنی بر دخالت در اقدامات بی ثبات کننده را به شدت رد کرد.

واکنش ملکه نور به اتهامات علیه ولیعهد سابق اردن

مادر ولیعهد سابق اردن اتهامات وارد شده علیه پسرش را بهتان شرم آور توصیف کرد.

وی اظهار داشت: من دعا می کنم که حقیقت و عدالت بر همه افراد بی گناهی که قربانی این دروغ شرم آور شده اند، حاکم گردد و خداوند آن ها را حفظ کند.

اظهارات ملکه نور یک روز پس از آن مطرح شد که تعدادی افراد به دلایل امنیتی در امان پایتخت اردن دستگیر شدند.

اردن طی شب گذشته آبستن حوادث ناگهانی بود. شاهزاده حمزه بن حسین بزرگترین پسر ملک حسین به اتهام دسیسه چینی برای سرنگونی برادر ناتنی خود عبدالله دوم بازداشت شد. دستگاه اطلاعاتی اردن همچنین به صورت شبانه حدود 20 تَن دیگر را به اتهام تهدید علیه ثبات کشور دستگیر کرد.

در میان افراد بازداشت شده اسامی شخصیت هایی همچون شریف حسن بن زائد یکی از اعضای خاندان سلطنتی اردن به همراه باسم عوض الله یکی از نزدیکان ملک عبدالله که مدتی در سمت وزیر دارایی اردن فعالیت نموده است، به چشم می خورد. مقامات اردنی بازداشت شاهزاده حمزه بن حسین را تکذیب کردند اما او با انتشار یک فایل صوتی ادعای آنها را رد کرد و گفت: من در حال حاضر در بازداشت خانگی به سر می برم. معتقدم که دولت حاکم یک دولت بی کفایت و فاسد است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1400 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 1495

به "واکنش ملکه نور به اتهامات علیه ولیعهد سابق اردن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش ملکه نور به اتهامات علیه ولیعهد سابق اردن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید