نقدها توییتری ترامپ علیه کامینگز همچنان ادامه دارد

به گزارش مجله آرنا، دونالد ترامپ برای سومین بار در توییتر به الیجا کامینگز و شهری که نمایندگی آن را بر عهده دارد، تاخت.

نقدها توییتری ترامپ علیه کامینگز همچنان ادامه دارد

به گزارش مجله آرنا، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در توییتر نوشت: بالتیمور تحت رهبری الیجا کامینگز (کننده سیاهپوست مجلس کنندگان آمریکا) بدترین آمار جرایم در کشور را داشته است. 25 سال حرف، بدون عمل! از شنیدن حرف های آن قلدر پیر خیلی خسته ام.

رئیس جمهوری آمریکا در توییتی دیگر ادامه داد: اگر دموکرات ها قصد دارند از جوخه چپ تندرو و شکست شاه الیجا در بالتیمور دفاع کنند، این راهی طولانی به (انتخابات) 2020 خواهد بود. خبر خوب برای دموکرات ها این است که آن ها رسانه های اخبار جعلی را در جیبشان دارند!

به گزارش پایگاه خبری هیل، دونالد ترامپ در روزهای اخیر در بیش از 10 توییت به کامینگز که ریاست کمیته نظارت و اطلاعات مجلس کنندگان را بر عهده دارد، تاخته است.

او پیش از این نیز از چهار زن رنگین پوست کنگره که به جوخه معروف هستند، خواسته بود که به جایی که از آن آمده اند، بازگردند.

ترامپ بالتیمور، منطقه تحت کنندگی کامینگز را که منطقه ای با اکثریت سیاهپوست است، یک کثافت چندش آور و پر از موش و جانور توصیف کرد.

کامینگز که یکی از منتقدان علنی ترامپ است و ریاست کمیته نظارت مجلس کنندگان را بر عهده دارد، ظرف دو هفته اخیر احضاریه هایی را برای کارمندان ارشد کاخ سفید صادر کرده و شدیدا از کوین مک الینن، وزیر موقت امنیت ملی آمریکا بر سر وضعیت اردوگاه های دولتی برای مهاجران در مرز جنوبی این کشور انتقاد کرده است.

ترامپ، کامینگز را یک قلدر وحشی توصیف کرد که به خاطر وضعیت مرز جنوبی سر زنان و مردان خوب گشت زنی های مرزی فریاد می کشد، در حالی که یالتیمورِ او اوضاع بسیار بدتری دارد و خطرناک تر است.

ترامپ همچنین در توییتی نوشت: در بیان آنچه مردم به خوبی می دانند یعنی این که الیجا کامینگز اقدامات هولناکی در حق مردم منطقه اش و بالتیمور انجام داده، هیچ موضوع نژادپرستانه ای مطرح نشده است. دموکرات ها همیشه هنگامی که نمی توانند حقیقت را بپذیرند از نگرش های ضد نژادپرستی سوء استفاده می کنند. این شرم آور است.

وی اضافه کرد: اگر الیجا کامینگز نژاد پرست بیشتر انرژی خود را بر کمک به مردم خوب منطقه اش و بالتیمور متمرکز می کرد شاید الان در بهبود این وضع نابهنجار که کامنیگز طی سال ها رهبری بی کفایت به ایجاد آن کمک کرده، پیشرفته بیشتری حاصل شده بود. نظارت شدید او یک جوک محسوب می شود.

کامینگز اما در پاسخ به اظهارات توییتری ترامپ در توییتر خود نوشت: آقای رئیس جمهوری من هر روز به منطقه ام می روم. هر روز صبح بیدار می شوم و می روم که برای همسایگانم بجنگم. این وظیفه من طبق قانون اساسی است که بر شاخه اجرایی نظارت کنم اما وظیفه اخلاقی ام جنگیدن برای کسانی است که کننده شان هستم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 160

به "نقدها توییتری ترامپ علیه کامینگز همچنان ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقدها توییتری ترامپ علیه کامینگز همچنان ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید