هشدار به افزایش قیمت آپارتمان های لوکس

به گزارش مجله آرنا، همزمان با آغاز فاز پیش رونق و افزایش نسبی معاملات واحدهای مسکونی در تهران، بعضی مالکان و فروشندگان واحدهای مسکونی لوکس و عظیم در مناطق 1 تا 3 تهران سطح قیمت های پیشنهادی فروش آپارتمان های خود را افزایش داده اند.

هشدار به افزایش قیمت آپارتمان های لوکس

جهت دریافت خدمات پتینه نقاشی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش مجله ی دلتا هر چند ممکن است بعضی از این مالکان فقط درحد چند درصد کمتر از نرخ تورم قیمت پیشنهادی واحدهای مسکونی خود را افزایش داده باشند، اما کارشناسان، فعالان و واسطه های مسکن در این مناطق به این گروه از مالکان توصیه می نمایند که به هیچ وجه قیمت های پیشنهادی خود را افزایش ندهند؛ چرا که با سطح قیمت های کنونی، فعلا مشتری دست به نقد چندانی برای واحدهای مسکونی آنها در بازار وجود ندارد.

هرچند همواره واحدهای لوکس و عظیم مشتریان خاص خود را دارد؛ اما از آنجا که هم اکنون جذابیت بعضی بازارها از بازارمسکن بیشتر است تعداد قابل توجهی از خانوارهای ثروتمند ترجیح می دهند به جای خرید آپارتمان های لوکس و گران قیمت و سکونت در آنها فعلا در همین واحدها مستاجر باشند و سرمایه های خود را در سایر بازارها با سوددهی بیشتر به کارگیرند.

با این حال، واسطه های فروش مسکن در مناطق یک تا سه شهر تهران به مالکان واحدهای لوکس، عظیم و گران قیمت این مناطق توصیه می نمایند زمان افزایش قیمت در این بخش از بازار مسکن فرا نرسیده و افزایش قیمت این آپارتمان ها به معنای استقبال نکردن متقاضیان و فروش نرفتن آنها خواهد بود.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 3 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: genarena.ir شناسه مطلب: 777

به "هشدار به افزایش قیمت آپارتمان های لوکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار به افزایش قیمت آپارتمان های لوکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید