هوش مصنوعی

امکان تشخیص محتوای ویدئوها با کمک هوش مصنوعی

شرکت اپل یک استارت اپ فعال در حوزه هوش مصنوعی را خریداری کرده که ابزاری برای شناسایی اشیای مختلف در فایل های ویدئویی عرضه کرده است.

18 آذر 1399

محو اتوماتیک شماره پلاک در آگهی های دیوار با هوش مصنوعی

شماره پلاک خودرو از جمله اطلاعاتی است که انتشار عمومی آن بایستی با ملاحظاتی همراه باشد. این موضوع زمانی که بخواهید خودروی خود را برای فروش آگهی کنید، بیشتر خود را نشان می دهد، چرا که توصیه می گردد برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی، شماره پلاک خودروی...

24 مرداد 1399

ارزشگذاری دو میلیارد دلاری استارت آپ ایرانی در کانادا

فارغ التحصیلان دانشگاه شیراز در کانادا استارت اپی راه اندازی کردند که در حال حاضر ارزش آن 2 میلیارد دلار برآورد می گردد.

20 خرداد 1399

اسپر: چالش امنیتی ما چین است نه روسیه

وزیر دفاع آمریکا در سخنرانی خود در کنفرانس امنیتی مونیخ بشدت به چین و تکنولوژیهای هوش مصنوعی این کشور حمله کرد و تاکید نمود که پکن بزرگترین چالش امنیتی واشنگتن است.

5 اسفند 1398

با این فناوری می شد صدای واقعی استیون هاوکینگ را شنید

کوئیپس(Quips) نام یک هوش مصنوعی جدید است که به بیماران مبتلا به ALS این امکان را می دهد که با صدای خود صحبت نمایند و اگر امروز استیون هاوکینگ فقید زنده بود قطعا از این اتفاق خشنود می شد.

17 بهمن 1398

14 ویژگی مورد انتظار از گوشی های پرچم دار سال 2019

مجله دیجی کالا - یوسف اسفندیاری: با وجود اینکه در حال حاضر در اواسط سال میلادی به سر می بریم و هنوز گوشی های پر سروصدایی مانند گلکسی نوت 9، گوگل پیکسل 3 و شیائومی Mi Mix 3 معرفی نشده است، ولی باید بگوییم که انتظارات مربوط به پرچمداران 2019 بسیار هیجان انگیزتر...

10 مرداد 1398

پشتیبانی تیم فنی باشگاه خوشگذرونا

باشگاه خوشگذرونا همواره برای خدمت رسانی بهتر و دسترسی آسان مخاطبین خود به سایت و اپلیکیشن خوشگذرونا، آن را به روز رسانی کرده و سعی در استفاده راحت مشتریان خود است.

10 تیر 1398

هوش مصنوعی می تواند کارکردی تخریبی در پزشکی داشته باشد ، از تعصبات نژادی تا تشخیص های سوء گیرانه

نیویورک تایمز نوشت: هوش مصنوعی با ارزیابی رفتار پزشکان در شرایط مختلف بالینی آغاز به ارزیابی (و گاهی اوقات ارزیابی بیش از حد) بیماری ها می نماید و بنابراین اکنون شاهد این هستیم که هوش مصنوعی حتی می تواند سرطان ها را تشخیص دهد یا تشخیص هایی در حوزه هایی...

16 خرداد 1398